Ostoja Kołaczyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

Ostoja KołaczyceOrzeł Lubla
Ostoja Kołaczyce   Orzeł Lubla
2016-09-04, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
Ostoja Kołaczyce - Orzeł Lubla
Polonia Kopytowa - Karpaty Klimkówka
Orzeł Faliszówka - Wisłoka Nowy Żmigród
Tempo Nienaszów - Orzeł Bieździedza
Karpaty II Krosno - LKS Czeluśnica
Jasiołka Jaśliska - LKS Lubatówka
LKS Moderówka - Sobniów Jasło
Zorza Łęki Dukielskie - Victoria Kobylany
Huragan Zarzecze - pauza

Ostoja na facebooku

Czołówka strzelców ligi

LIGOWI   STRZELCY   KLASY   "A" SEZONU  2016/17  PO III KOLEJKACH:
 

4 - Wojciech Munia (Kopytowa),
Michał Majewski (Lubla), 

3 - Łukasz Janas (Kopytowa),
Marcin Walczyk (Nienaszów), 
 

2 - Tomasz Augustyn, Piotr Kozicki (Czeluśnica),
Marek Majkut, Wojciech Buczyński, Kamil Paluch (Faliszówka),
Rafał Puchalik (Jaśliska),
Rafał Pacholczyk (Klimkówka),
Rafał Wierdak  (Kobylany),
Dominik Kowalski (Kołaczyce),
Damian Tłuściak (Kopytowa),
Dariusz Dziadosz (Łęki),
Wojciech Kiełtyka (Nienaszów),
Arkadiusz Dubiel (Sobniów),
Damian Limberger, Karol Witusik (Zarzecze),
Karol Klich, Jakub Cyran (Żmigród),

aktualizacja: 25.08.2016 r.

 

 

Logowanie

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. kibic87... 75
2. kiszunia423 3

POLECAMY :

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 201, wczoraj: 1893
ogółem: 1 969 065

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyn

Informacje o drużynie: Ostoja Kołaczyce

herb

Miejski Klub Sportowy OSTOJA KOŁACZYCE
Rok założenia: 1946
Barwy: biało-niebieskie, złote
Adres: ul. 17-go Stycznia 16, 38-213 Kołaczyce /tel: 783810050

WWW: ostojakolaczyce.futbolowo.pl
Prezes: Zbigniew Szczerba
Trener: Ryszard Skuba

 

Miejsce w poprzednim sezonie : 8


Statystyki zbiorcze drużyny

  Mecze Wygrane Remisy Porażki Pkt. Bramki Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA 28 10 7 11 37 48-48 0
SPOTKANIA U SIEBIE 14 6 4 4 22 27-19 8
SPOTKANIA WYJAZDOWE 14 4 3 7 15 21-29 -8


Statystyki spotkań drużyny

Kolejka Gospodarz Gość Wynik
2 Orzeł Faliszówka Ostoja Kołaczyce 4:1
3 Ostoja Kołaczyce Orzeł Bieździedza 0:1
4 Orzeł Lubla Ostoja Kołaczyce 2:0
5 Ostoja Kołaczyce Tęcza Zręcin 2:1
6 Huragan Zarzecze Ostoja Kołaczyce 1:1
7 Ostoja Kołaczyce Gaudium Łężyny 0:2
8 Victoria Dobieszyn Ostoja Kołaczyce 2:2
9 Ostoja Kołaczyce Polonia Kopytowa 4:0
10 Dwór Kombornia Ostoja Kołaczyce 2:3
11 Ostoja Kołaczyce Wisłoka Nowy Żmigród 2:1
12 Wisłok Krościenko Wyżne Ostoja Kołaczyce 1:1
13 Sobniów Jasło Ostoja Kołaczyce 1:2
14 Ostoja Kołaczyce Tempo Nienaszów 2:3
15 Victoria Kobylany Ostoja Kołaczyce 3:2
17 Ostoja Kołaczyce Orzeł Faliszówka 5:1
18 Orzeł Bieździedza Ostoja Kołaczyce 1:0
19 Ostoja Kołaczyce Orzeł Lubla 1:3
20 Tęcza Zręcin Ostoja Kołaczyce 1:3
21 Ostoja Kołaczyce Huragan Zarzecze 1:0
22 Gaudium Łężyny Ostoja Kołaczyce 1:2
23 Ostoja Kołaczyce Victoria Dobieszyn 1:1
24 Polonia Kopytowa Ostoja Kołaczyce 2:1
25 Ostoja Kołaczyce Dwór Kombornia 3:3
26 Wisłoka Nowy Żmigród Ostoja Kołaczyce 3:2
27 Ostoja Kołaczyce Wisłok Krościenko Wyżne 1:1
28 Ostoja Kołaczyce Sobniów Jasło 2:2
29 Tempo Nienaszów Ostoja Kołaczyce 5:1
30 Ostoja Kołaczyce Victoria Kobylany 3:0


Statystyki bramek

  Wszystkie U siebie Na wyjeździe
  Ilość Średnia Ilość Średnia Ilość Średnia
Strzelone gole 48 1.71 27 1.93 21 1.50
Stracone bramki 48 1.71 19 1.36 29 2.07


Podsumowanie drużyny

  Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
RAZEM 10 (35.71%) 7 (25.00%) 11 (39.29%) 48 - 48 [0]
U SIEBIE 6 (42.86%) 4 (28.57%) 4 (28.57%) 27 - 19 [8]
WYJAZD 4 (28.57%) 3 (21.43%) 7 (50.00%) 21 - 29 [-8]


Reklama

Ostatnie spotkanie

Zorza Łęki DukielskieOstoja Kołaczyce
Zorza Łęki Dukielskie 3:3 Ostoja Kołaczyce
2016-08-28, 11:00:00
Stadion w Łękach Dukielskich
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
Zorza Łęki Dukielskie 3:3 Ostoja Kołaczyce
Victoria Kobylany 1:3 LKS Moderówka
Sobniów Jasło 3:1 Jasiołka Jaśliska
Huragan Zarzecze 0:0 Karpaty II Krosno
LKS Czeluśnica 1:3 Tempo Nienaszów
Orzeł Bieździedza 2:3 Orzeł Faliszówka
Wisłoka Nowy Żmigród 1:2 Polonia Kopytowa
Karpaty Klimkówka 1:6 Orzeł Lubla
LKS Lubatówka pauza

Kalendarium

30

08-2016

wtorek

Trening seniorów 18:00

31

08-2016

środa

01

09-2016

czwartek

Trening seniorów 18:00

02

09-2016

piątek

03

09-2016

sobota

Mecz III kolejki klasy 0 juniorów: Ostoja Kołaczyce - Piastovia M. Piastowe 11.00 i 13.00

04

09-2016

niedziela

Mecz VI kolejki klasy A seniorów: Ostoja Kołaczyce - Orzeł Lubla 16.00

05

09-2016

pon.

SEZON 2016-17

Jasiołka Jaśliska 0-0
Wisłoka N.Żmigród 1-0
LKS Moderówka 2-0
Karpaty Klimkówka 3-0
Zorza Łęki Dukielskie 3-3
Orzeł Lubla 
Victoria Kobylany
Polonia Kopytowa 
Sobniów Jasło
Orzeł Faliszówka 
LKS Lubatówka 
Tempo Nienaszów 
Huragan Zarzecze 
Karpaty II Krosno 
LKS Czeluśnica
Orzeł Bieździedza

Wspierają nas:

CZŁONKOWIE KLUBU 100

1. BARAŃSKI KAZIMIERZ
2. BRONOWICZ ELŻBIETA
3. CHOMISZCZAK KRZYSZTOF
4. CYRAN MARCIN 
5. CZECH ANDRZEJ
6. CZECH ANTONI
7. CZECH ELŻBIETA
8. CZECH IWONA
9. CZECH KATARZYNA 
10. CZECH KRZYSZTOF
11. CZECH ROBERT
12. CZECH URSZULA
13. CZERNICKA TERESA
14. DOBRZAŃSKI TOMASZ 
15. DRZYMALSKI JÓZEF
16. DRZYMALSKI KRZYSZTOF 
17. DUBIEL STANISŁAW
18. DUNAJ STANISŁAW
19. DZIĘDZIOŁ PIOTR
20. FILIPEK PAWEŁ
21. FORYŚ PAWEŁ 
22. FRYC PIOTR
23. GAJDA ADAM
24. GAŁUSZKA ARTUR 
25. GARSTKA ARTUR
26.  GĄSIOR SYLWETER
27. GOZDECKI PIOTR 
28. GRZESIAK ANETA
29. GRZESIAK BOŻENA
30. GRZESIAK IRENEUSZ
31. GRZESIAK RAFAŁ 
32. GRZESIAK SZYMON
33. GRZESIAK WIESŁAW
34. GUSTEK JERZY 
35. GUSTEK TOMASZ 
36. HENDZEL MICHAŁ
37. IWANICKI KAZIMIERZ
38. JAROSZ JACEK
39. JAROSZ MACIEJ 
40. JEDZINIAK WIESŁAW
41. KALETA JACEK
42. KALETA MAŁGORZATA
43. KLUZOWICZ KRZYSZTOF
44. KOLBUSZ MIECZYSŁAW
45. KOLBUSZ TADEUSZ 
46. KOŁECZEK ANNA
47. KOPEĆ MARTA
48. KOPEĆ SYLWESTER 
49. KORECKI SŁAWOMIR 
50. KOZIK PATRYCJA 
51. KRAJEWSKI STANISŁAW 
52. KWARCIANY JAN 
53. LIGNARSKI TOMASZ
54. LISZKA HENRYK
55. MACHOWICZ BARTOSZ
56. MACHOWICZ TADEUSZ 
57. MADEJ ŁUKASZ 
58. MADEJCZYK ANDRZEJ
59. MADEJCZYK BARBARA
60. MADEJCZYK PRZEMYSŁAW
61. MADEJCZYK TOMASZ
62. MAKARA MARCIN
63. MATUSZEWSKI WOJCIECH
64. MATYJASZ ELŻBIETA
65. MAZIARZ ANDRZEJ
66. MAZIARZ JERZY 
67. MICHALSKA EWELINA 
68. MOKRZYCKA KINGA
69. MOKRZYCKI WACŁAW
70. MORELOWSKI STEFAN
71. NAMYSŁ TOMASZ
72. OCHAŁEK TADEUSZ
73. OCHAŁEK TOMASZ 
74. OKARMA JERZY 
75. PACHANA DANUTA
76. PAPCIAK MAŁGORZATA
77. PAWŁOWSKI TOMASZ 
78. PIEKARSKA EWA
79. PŁANETA MARIUSZ 
80. PODGÓRSKA AGATA
81. PODGÓRSKI PIOTR
82. PODGÓRSKI STANISŁAW
83. PRZEWOŹNIK PRZEMYSŁAW
84. RĄCZKA JAN
85. RĄCZKA MATEUSZ 
86. RĄCZKA WŁODZIMIERZ
87. ROGACZEWSKI STANISŁAW 
88. RUSZTOWICZ JACEK 
89. SKAŁKOWSKI WIESŁAW
90. SKICKI WIESŁAW
91. SMALARZ BOGDAN 
92. SOKOŁOWSKI ADAM
93. STASIOWSKA MAGDALENA 
94. STELMACH ANTONI 
95. STELMACH KRZYSZTOF 
96. SUBERLAK GRZEGORZ
97. SUBERLAK TOMASZ
98. SURDEL MIROSŁAW
99. SURDEL TERESA
100. SYPIEŃ ANDRZEJ 
101. SZCZERBA ZBIGNIEW
102. SZELĄG RADOSŁAW
103. SZLACHTA HENRYK 
104. ŚLIŻ ALEKSANDER
105. URBAN MARCIN
106. URYNIAK STANISŁAW
107. WAJDA MAREK
108. WŁODARCZYK DANIEL 
109. WOJDYŁA DANIEL
110. WOJDYŁA MICHAŁ
111. WOJDYŁA TOMASZ
112. WOLIŃSKI RYSZARD
113. WOŹNIAK PIOTR
114. WOŹNIAK JERZY
115. WYPASEK STANISŁAW
116. ZIĘBA RENATA
117. ZYCH ADAM
118. ZYCH TEOFIL
119. ŻOŁNA WIESŁAW
120. ŻYGŁOWICZ GRZEGORZ
121. ŻYGŁOWICZ ŁUKASZ
122. ŻYGŁOWICZ MIROSŁAW

+ 7 OSÓB ANONIMOWYCH.