Ostoja Kołaczyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Ostoja na facebooku

Czołówka strzelców ligi

LIGOWI   STRZELCY   KLASY   "A" SEZONU  2015/16  PO XXX KOLEJCE:
 

40 - Radosław Macnar (Jedlicze),
 
29 -  Marcin Walczyk (Żmigród),
 
25 - Tomasz Augustyn (Czeluśnica), Mateusz Wilk (Rymanów),
 
19 - Piotr Stachurski (Mrukowa), 
 
18 - Wojciech Munia (Kopytowa), 
 
16 - Wojciech Kiełtyka (Nienaszów), Artur Żuraw (Sobniów), 
 
15 - Damian Tłuściak (Kopytowa), 
 
14 - Lech Czaja (Jedlicze), Michał Majewski (Lubla), 
 
13 - Dominik Kowalski (Kołaczyce), Dawid Korzeniowski (Nienaszów), Marcin Tutaj, Zbigniew Mosoń (Zarzecze), Łukasz Markiewicz (Zręcin),
 
12 - Sławomir Wojdyła (Kołaczyce), 
 
 
aktualizacja: 21.06.2016 r.

Logowanie

Statystyki drużyny

Partner TYPERA

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. kibic87... 402
2. filozof19 366

POLECAMY :

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 748, wczoraj: 1376
ogółem: 1 869 285

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyn

Informacje o drużynie: Ostoja Kołaczyce

herb

Miejski Klub Sportowy OSTOJA KOŁACZYCE
Rok założenia: 1946
Barwy: biało-niebieskie, złote
Adres: ul. 17-go Stycznia 16, 38-213 Kołaczyce /tel: 783810050

WWW: ostojakolaczyce.futbolowo.pl
Prezes: Zbigniew Szczerba
Trener: Ryszard Skuba

 

Miejsce w poprzednim sezonie : 8


Statystyki zbiorcze drużyny

  Mecze Wygrane Remisy Porażki Pkt. Bramki Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA 28 10 7 11 37 48-48 0
SPOTKANIA U SIEBIE 14 6 4 4 22 27-19 8
SPOTKANIA WYJAZDOWE 14 4 3 7 15 21-29 -8


Statystyki spotkań drużyny

Kolejka Gospodarz Gość Wynik
2 Orzeł Faliszówka Ostoja Kołaczyce 4:1
3 Ostoja Kołaczyce Orzeł Bieździedza 0:1
4 Orzeł Lubla Ostoja Kołaczyce 2:0
5 Ostoja Kołaczyce Tęcza Zręcin 2:1
6 Huragan Zarzecze Ostoja Kołaczyce 1:1
7 Ostoja Kołaczyce Gaudium Łężyny 0:2
8 Victoria Dobieszyn Ostoja Kołaczyce 2:2
9 Ostoja Kołaczyce Polonia Kopytowa 4:0
10 Dwór Kombornia Ostoja Kołaczyce 2:3
11 Ostoja Kołaczyce Wisłoka Nowy Żmigród 2:1
12 Wisłok Krościenko Wyżne Ostoja Kołaczyce 1:1
13 Sobniów Jasło Ostoja Kołaczyce 1:2
14 Ostoja Kołaczyce Tempo Nienaszów 2:3
15 Victoria Kobylany Ostoja Kołaczyce 3:2
17 Ostoja Kołaczyce Orzeł Faliszówka 5:1
18 Orzeł Bieździedza Ostoja Kołaczyce 1:0
19 Ostoja Kołaczyce Orzeł Lubla 1:3
20 Tęcza Zręcin Ostoja Kołaczyce 1:3
21 Ostoja Kołaczyce Huragan Zarzecze 1:0
22 Gaudium Łężyny Ostoja Kołaczyce 1:2
23 Ostoja Kołaczyce Victoria Dobieszyn 1:1
24 Polonia Kopytowa Ostoja Kołaczyce 2:1
25 Ostoja Kołaczyce Dwór Kombornia 3:3
26 Wisłoka Nowy Żmigród Ostoja Kołaczyce 3:2
27 Ostoja Kołaczyce Wisłok Krościenko Wyżne 1:1
28 Ostoja Kołaczyce Sobniów Jasło 2:2
29 Tempo Nienaszów Ostoja Kołaczyce 5:1
30 Ostoja Kołaczyce Victoria Kobylany 3:0


Statystyki bramek

  Wszystkie U siebie Na wyjeździe
  Ilość Średnia Ilość Średnia Ilość Średnia
Strzelone gole 48 1.71 27 1.93 21 1.50
Stracone bramki 48 1.71 19 1.36 29 2.07


Podsumowanie drużyny

  Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
RAZEM 10 (35.71%) 7 (25.00%) 11 (39.29%) 48 - 48 [0]
U SIEBIE 6 (42.86%) 4 (28.57%) 4 (28.57%) 27 - 19 [8]
WYJAZD 4 (28.57%) 3 (21.43%) 7 (50.00%) 21 - 29 [-8]


Reklama

Ostatnie spotkanie

Nafta JedliczeOstoja Kołaczyce
Nafta Jedlicze 7:1 Ostoja Kołaczyce
2016-06-18, 17:00:00
Stadion w Jedliczu
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
LKS Czeluśnica 5:1 Orzeł Lubla
Nafta Jedlicze 7:1 Ostoja Kołaczyce
Polonia Kopytowa 8:0 Czardasz Osiek Jasielski
Zamczysko Mrukowa 1:1 Huragan Zarzecze
Burza Rogi 1:0 Wisłoka Nowy Żmigród
LKS Moderówka 1:1 Karpaty Klimkówka
Start Rymanów 4:0 Tęcza Zręcin
Tempo Nienaszów 0:0 Sobniów Jasło

Kalendarium

29

06-2016

środa

30

06-2016

czwartek

01

07-2016

piątek

02

07-2016

sobota

03

07-2016

niedziela

04

07-2016

pon.

05

07-2016

wtorek

SEZON 2015/16:

LKS Czeluśnica 1-3 i 4-0 
LKS Moderówka 1-0 i 2-0
Burza Rogi 1-2 i 7-2
Zamczysko Mrukowa 0-1 i 1-0
Czardasz Osiek Jas. 3-0 i 8-1
Huragan Zarzecze 1-2 i 4-2
Wisłoka N. Żmigród 1-2 i 2-1
Karpaty Klimkówka 4-1 i 1-2
Orzeł Lubla 3-3 i 4-0
Polonia Kopytowa 2-1 i 1-2
Tęcza Zręcin 2-1 i 3-0
Sobniów Jasło 0-0 i 0-0
Tempo Nienaszów 1-0 i 0-0
Start Rymanów 2-1 i 1-1
Nafta Jedlicze 2-1 i 1-7

Wspierają nas:

CZŁONKOWIE KLUBU 100

1. BARAŃSKI KAZIMIERZ
2. BRONOWICZ ELŻBIETA
3. CHOMISZCZAK KRZYSZTOF
4. CYRAN MARCIN 
5. CZECH ANDRZEJ
6. CZECH ANTONI
7. CZECH ELŻBIETA
8. CZECH IWONA
9. CZECH KATARZYNA 
10. CZECH KRZYSZTOF
11. CZECH ROBERT
12. CZECH URSZULA
13. CZERNICKA TERESA
14. DOBRZAŃSKI TOMASZ 
15. DRZYMALSKI JÓZEF
16. DRZYMALSKI KRZYSZTOF 
17. DUBIEL STANISŁAW
18. DUNAJ STANISŁAW
19. DZIĘDZIOŁ PIOTR
20. FILIPEK PAWEŁ
21. FORYŚ PAWEŁ 
22. FRYC PIOTR
23. GAJDA ADAM
24. GAŁUSZKA ARTUR 
25. GARSTKA ARTUR
26.  GĄSIOR SYLWETER
27. GOZDECKI PIOTR 
28. GRZESIAK ANETA
29. GRZESIAK BOŻENA
30. GRZESIAK IRENEUSZ
31. GRZESIAK RAFAŁ 
32. GRZESIAK SZYMON
33. GRZESIAK WIESŁAW
34. GUSTEK JERZY 
35. GUSTEK TOMASZ 
36. HENDZEL MICHAŁ
37. IWANICKI KAZIMIERZ
38. JAROSZ JACEK
39. JAROSZ MACIEJ 
40. JEDZINIAK WIESŁAW
41. KALETA JACEK
42. KALETA MAŁGORZATA
43. KLUZOWICZ KRZYSZTOF
44. KOLBUSZ MIECZYSŁAW
45. KOLBUSZ TADEUSZ 
46. KOŁECZEK ANNA
47. KOPEĆ MARTA
48. KOPEĆ SYLWESTER 
49. KORECKI SŁAWOMIR 
50. KOZIK PATRYCJA 
51. KRAJEWSKI STANISŁAW 
52. KWARCIANY JAN 
53. LIGNARSKI TOMASZ
54. LISZKA HENRYK 
55. MADEJ ŁUKASZ 
56. MADEJCZYK ANDRZEJ
57. MADEJCZYK BARBARA
58. MADEJCZYK PRZEMYSŁAW
59. MADEJCZYK TOMASZ
60. MAKARA MARCIN
61. MATUSZEWSKI WOJCIECH
62. MATYJASZ ELŻBIETA
63. MAZIARZ ANDRZEJ
64. MAZIARZ JERZY 
65. MICHALSKA EWELINA 
66. MOKRZYCKA KINGA
67. MOKRZYCKI WACŁAW
68. MORELOWSKI STEFAN
69. NAMYSŁ TOMASZ
70. OCHAŁEK TADEUSZ
71. OCHAŁEK TOMASZ 
72. OKARMA JERZY 
73. PACHANA DANUTA
74. PAPCIAK MAŁGORZATA
75. PAWŁOWSKI TOMASZ 
76. PIEKARSKA EWA
77. PŁANETA MARIUSZ 
78. PODGÓRSKA AGATA
79. PODGÓRSKI PIOTR
80. PODGÓRSKI STANISŁAW

81. PRZEWOŹNIK PRZEMYSŁAW
82. RĄCZKA JAN
83. RĄCZKA MATEUSZ 
84. RĄCZKA WŁODZIMIERZ
85. ROGACZEWSKI STANISŁAW 
86. RUSZTOWICZ JACEK 
87. SKAŁKOWSKI WIESŁAW
88. SKICKI WIESŁAW
89. SMALARZ BOGDAN 
90. SOKOŁOWSKI ADAM
91. STASIOWSKA MAGDALENA 
92. STELMACH ANTONI 
93. STELMACH KRZYSZTOF 
94. SUBERLAK GRZEGORZ
95. SUBERLAK TOMASZ
96. SURDEL MIROSŁAW
97. SURDEL TERESA
98. SYPIEŃ ANDRZEJ 
99. SZCZERBA ZBIGNIEW
100. SZELĄG RADOSŁAW
101. SZLACHTA HENRYK 
102. ŚLIŻ ALEKSANDER
103. URBAN MARCIN
104. URYNIAK STANISŁAW
105. WŁODARCZYK DANIEL 
106. WOJDYŁA DANIEL
107. WOJDYŁA MICHAŁ
108. WOJDYŁA TOMASZ
109. WOLIŃSKI RYSZARD
110. WOŹNIAK PIOTR
111. WOŹNIAK JERZY
112. WYPASEK STANISŁAW
113. ZIĘBA RENATA
114. ZYCH ADAM
115. ZYCH TEOFIL
116. ŻOŁNA WIESŁAW
117. ŻYGŁOWICZ GRZEGORZ
118. ŻYGŁOWICZ ŁUKASZ
119. ŻYGŁOWICZ MIROSŁAW

+ 7 OSÓB ANONIMOWYCH.