IV kolejka klasy "A" obfitowała w bramki. Najwięcej zobaczyli ich kibice w Krośnie, gdzie Markiewicza zmasakrowała Czardasz, oraz z Nowym Żmigrodzie, gdzie Wisłoka zanotowała 4 zwycięstwo z rzędu, tym razem pokonując Polonię. Ogółem padło 36 bramek, co daje średnią 5,1 gola na mecz! Od początku sezonu padło 110 goli, co daje średnią 3,7 gola na mecz.
Zaległy mecz II kolejki :
Sobniów Jasło - Zamczysko Odrzykoń 5-2
1-0 Arkadiusz Dubiel
2-0 Konrad Gogosz
3-0 Konrad Gogosz
3-1 Łukasz Stec
3-2 Łukasz Syrek
4-2 Michał Ochwat
5-2 Karol Ochwat
Sobniów:
???
Zamczysko:
???
Wisłoka Nowy Żmigród - Polonia Kopytowa 5-3 (1-1)
1-0 Konrad Kozioł 27'
1-1 Wojciech Munia 39'
1-2 Wojciech Munia 47'
2-2 Marcin Walczyk 48'
3-2 Karol Klich 58'
4-2 Bartosz Klich 70'
4-3 Wojciech Munia 76'
5-3 Konrad Kozioł 88'
Wisłoka:
Jurczyk - K.Klich (75' Krawczyk), Pęcak, R. Krajciewicz (45' Kurczaba), Chopiak - Szyndak (77' Giemzik), Cyran, B. Klich, Wierdak, Walczyk - Kozioł (88' Młynarczyk).
Polonia:
Bargiel - Kułak, Gierlicki (Ł. Grzesik), Świszcz - Trybus, Kozubal, Gierlasiński, Dziadosz (Pernal), Janas - Munia, Tłuściak
Victoria Kobylany - Zamczysko Odrzykoń 1-2 (0-1)
0-1 Łukasz Stec 42'
1-1 Kamil Rogala 50'
1-2 Sebastian Nowak 65'
Victoria:
Musiał - K.Świątek, S. Szydło, Munia, D.Świerk - P. Świątek, S.Mielech (45' Michalak), Soliński (75' Śnieżek), Dziedzic - P.Mielech, Rogala
Zamczysko:
Pankiewicz - Bryś, Lenart, Zaremba, Maślanka - Grabski, Bardzik, Szeler, Haznar - Stec, Syrek ponadto: Panaś, Gajda, Syrek
Ostoja Kołaczyce - Tęcza Zręcin 1-5 (0-3)
0-1 Damian Wąchała 12'
0-2 Tomasz Mikosz 25'
0-3 Wojciech Biały 37'
0-4 Tomasz Mikosz 53'
0-5 Wojciech Biały 65'
1-5 Marcin Szczurek 75'
Ostoja:
Gustek (45' Filipek) - Śniegowski, Malikowski P., Malikowski J., Sypień (45' Szot) - Grzesiak, Jarosz, Hendzel, Lejkowski (60' Andreasik) - Kowalski (84' Buras), Kopeć (70' Szczurek)
Tęcza:
T. Biały - Gruszka (70' Maciek), Dranka, Pasterkiewicz, Goleń - Mikosz, Limberger, Bałuka (65' Waliszko), Pełdiak (60' Prętnik) - Wąchała, W. Biały
Gaudium Łężyny - Tempo Nienaszów 1-1 (1-0)
1-0 Wojciech Forystek 20'
1-1 Mateusz Kuciński 60'
Gaudium:
Musiał - Głowacki, Myśliwiec, Opałka, Biernacki - D.Kalityński (80' J. Maciejczyk, P.Maciejczyk (65' Wilisowski), Szymański (65' Kowalczyk), Zegarowski - Forystek (65' Rysz), Kurdziel
Tempo:
Łukaszewski - Sarna, Musiał, Świątek, Maciejczyk (74' Bochenek) - Kuciński P (45' Kuciński M, 75' Korzeniowski), Leśniak, Soliński, Krężel (54' Kiełtyka W.) - Kiełtyka K., Książkiewicz.
Markiewicza Krosno - Czardasz Osiek Jasielski 8-1 ( 3-1)
0-1 Piotr Stopa 8'
1-1 Michał Krupa 25'
2-1 Przemysław Trznadel 30'
3-1 Sebastian Meier 42'
4-1 Bartosz Stanisławczyk 50'
5-1 Jan Barzyk 55'
6-1 Michał Krupa 65'
7-1 Artur Pelczar 71'
8-1 Michał Krupa 75'
Markiewicza:
Jucha - Uliasz (46` Krupski), Pelczar, Rodzinka (70` Ziobro), Trznadel - Meier, Honkisz, Barzyk (70` Mielnik), Bożek (79` Bazentkiewicz), Stanisławczyk - Krupa
Czardasz:
???
Burza Rogi - Orzeł Lubla 4-0 (1-0)
1-0 Łukasz Aszklar
2-0 Dawid Sierpiński
3-0 Krzysztof Chilik
4-0 Paweł Kochan
Burza:
???
Orzeł:
Ciszewski - Macek(46' Szot), Mokrzycki(60' Hendzel), Łukaczyński, Janas - Kowalski(55'Darek Koś), Czernicki(75' Koś Dawid), Ziobrowski, Szydło(65' W. Lorenc) - Majewski, M. Lorenc
LKS Moderówka - LKS Głowienka 4-0 (2-0)
1-0 Mateusz Stanisz
2-0 Grzegorz Stec
3-0 Krzysztof Kośmieja
4-0 Paweł Frydrych
Moderówka:
Urbanek - Guzik, Wojnar, Maciejowski, Patla (60' Zagórski) - Frydrych, Zięba, Gawron (80' Wojnar), Stanisz - Kośmieja (85' Szal), Stec.
Głowienka:
Urbanek - P. Guzik, Polakowski, K. Guzik, Kubit (86 Ł. Frydrych) - Półchłopek, Wilk, Florczak (70 M. Guzik), Niemiec - Hejnar, R. Frydrych
Sobniów Jasło - Huragan Zarzecze
przełożony z powodu zalania boiska