Ostoja Kołaczyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

Przełom BeskoMKS Ostoja Kołaczyce
Przełom Besko   MKS Ostoja Kołaczyce
2018-06-23, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 30
Czarni Jasło - Markiewicza Krosno
Gimball Tarnawa - Nafta Jedlicze
Polonia Kopytowa - Grabowianka Grabówka
Iwonka Iwonicz - Kotwica Korczyna
Gaudium Łężyny - Partyzant Targowiska
LKS Skołyszyn - Przełęcz Dukla
Przełom Besko - MKS Ostoja Kołaczyce
Start Rymanów - Iskra Przysietnica

Ostoja na facebooku

Logowanie

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. kibic87... 204

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 205, wczoraj: 275
ogółem: 2 635 010

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
22  2018-06-16 LKS Izdebki 17:00
22  2018-06-16 Nafta Jedlicze LKS Płowce/Stróże Małe 17:00
22  2018-06-16 Brzozovia Brzozów Zamczysko Odrzykoń 17:00
22  2018-06-16 MKS Ostoja Kołaczyce Błękitni Jasienica Rosielna 13:00
22  2018-06-16 Piastovia Miejsce Piastowe LKS Skołyszyn 17:00
22  2018-06-16 Start Rymanów Przełom Besko 17:00
21  2018-06-09 LKS Płowce/Stróże Małe 4:1 Piastovia Miejsce Piastowe zobacz ›
21  2018-06-09 Start Rymanów pauza ---
21  2018-06-09 Przełom Besko 10:2 MKS Ostoja Kołaczyce relacja ›
21  2018-06-09 Zamczysko Odrzykoń 3:0 LKS Izdebki zobacz ›
21  2018-06-09 LKS Skołyszyn 5:0 Brzozovia Brzozów zobacz ›
21  2018-06-09 Błękitni Jasienica Rosielna 0:3 Nafta Jedlicze zobacz ›
20  2018-06-02 Brzozovia Brzozów 0:3 LKS Płowce/Stróże Małe zobacz ›
20  2018-06-02 Zamczysko Odrzykoń pauza ---
20  2018-06-02 Start Rymanów 0:1 MKS Ostoja Kołaczyce relacja ›
20  2018-06-02 Piastovia Miejsce Piastowe 3:0 Błękitni Jasienica Rosielna zobacz ›
20  2018-06-02 LKS Izdebki 0:3 LKS Skołyszyn zobacz ›
20  2018-06-02 Nafta Jedlicze 5:5 Przełom Besko zobacz ›
19  2018-05-26 Przełom Besko 3:0 Piastovia Miejsce Piastowe zobacz ›
19  2018-05-26 LKS Skołyszyn pauza ---
19  2018-05-26 Zamczysko Odrzykoń 0:6 Start Rymanów zobacz ›
19  2018-05-26 LKS Płowce/Stróże Małe 3:0 LKS Izdebki zobacz ›
19  2018-05-26 Błękitni Jasienica Rosielna 0:3 Brzozovia Brzozów zobacz ›
19  2018-05-26 MKS Ostoja Kołaczyce 2:2 Nafta Jedlicze relacja ›
18  2018-05-19 Brzozovia Brzozów 2:9 Przełom Besko zobacz ›
18  2018-05-19 LKS Płowce/Stróże Małe pauza ---
18  2018-05-19 Piastovia Miejsce Piastowe 2:6 MKS Ostoja Kołaczyce relacja ›
18  2018-05-19 LKS Izdebki 0:3 Błękitni Jasienica Rosielna zobacz ›
18  2018-05-19 Start Rymanów 4:3 Nafta Jedlicze zobacz ›
18  2018-05-19 Zamczysko Odrzykoń 1:8 LKS Skołyszyn zobacz ›
17  2018-05-12 Błękitni Jasienica Rosielna pauza ---
17  2018-05-12 LKS Skołyszyn 1:0 Start Rymanów zobacz ›
17  2018-05-12 LKS Płowce/Stróże Małe 3:0 Zamczysko Odrzykoń zobacz ›
17  2018-05-12 Przełom Besko 3:0 LKS Izdebki zobacz ›
17  2018-05-12 MKS Ostoja Kołaczyce 0:2 Brzozovia Brzozów relacja ›
17  2018-05-12 Nafta Jedlicze 3:0 Piastovia Miejsce Piastowe zobacz ›
16  2018-05-05 Brzozovia Brzozów 1:2 Nafta Jedlicze zobacz ›
16  2018-05-05 Zamczysko Odrzykoń 1:1 Błękitni Jasienica Rosielna zobacz ›
16  2018-05-05 Start Rymanów 6:0 Piastovia Miejsce Piastowe zobacz ›
16  2018-05-05 LKS Skołyszyn 4:3 LKS Płowce/Stróże Małe zobacz ›
16  2018-05-05 Przełom Besko pauza ---
16  2018-05-05 LKS Izdebki 0:3 MKS Ostoja Kołaczyce zobacz ›
15  2018-04-28 LKS Płowce/Stróże Małe 0:3 Start Rymanów zobacz ›
15  2018-04-28 Błękitni Jasienica Rosielna 0:3 LKS Skołyszyn zobacz ›
15  2018-04-28 Przełom Besko 3:0 Zamczysko Odrzykoń zobacz ›
15  2018-04-28 MKS Ostoja Kołaczyce pauza ---
15  2018-04-28 Nafta Jedlicze 3:0 LKS Izdebki zobacz ›
15  2018-04-28 Piastovia Miejsce Piastowe 2:2 Brzozovia Brzozów zobacz ›
14  2018-04-21 LKS Płowce/Stróże Małe 5:0 Błękitni Jasienica Rosielna zobacz ›
14  2018-04-21 LKS Skołyszyn 0:5 Przełom Besko zobacz ›
14  2018-04-21 Zamczysko Odrzykoń 2:1 MKS Ostoja Kołaczyce relacja ›
14  2018-04-21 Nafta Jedlicze pauza ---
14  2018-04-21 LKS Izdebki 0:3 Piastovia Miejsce Piastowe zobacz ›
14  2018-04-21 Start Rymanów 3:0 Brzozovia Brzozów zobacz ›
13  2018-04-14 Brzozovia Brzozów 3:0 LKS Izdebki zobacz ›
13  2018-04-14 Piastovia Miejsce Piastowe pauza ---
13  2018-04-14 Nafta Jedlicze 7:0 Zamczysko Odrzykoń zobacz ›
13  2018-04-14 MKS Ostoja Kołaczyce 3:1 LKS Skołyszyn relacja ›
13  2018-04-14 Przełom Besko 0:4 LKS Płowce/Stróże Małe zobacz ›
13  2018-04-14 Błękitni Jasienica Rosielna 0:10 Start Rymanów zobacz ›
12  2018-04-07 Błękitni Jasienica Rosielna 0:9 Przełom Besko zobacz ›
12  2018-04-07 LKS Płowce/Stróże Małe 2:2 MKS Ostoja Kołaczyce relacja ›
12  2018-04-07 LKS Skołyszyn 1:5 Nafta Jedlicze zobacz ›
12  2018-04-07 Zamczysko Odrzykoń 2:2 Piastovia Miejsce Piastowe zobacz ›
12  2018-04-07 Brzozovia Brzozów pauza ---
12  2018-04-07 Start Rymanów 3:0 LKS Izdebki zobacz ›
11  2017-10-28 LKS Izdebki pauza ---
11  2017-10-28 LKS Płowce/Stróże Małe 4:3 Nafta Jedlicze zobacz ›
11  2017-10-28 Zamczysko Odrzykoń 6:2 Brzozovia Brzozów zobacz ›
11  2017-10-28 Błękitni Jasienica Rosielna 1:3 MKS Ostoja Kołaczyce relacja ›
11  2017-10-28 LKS Skołyszyn 4:1 Piastovia Miejsce Piastowe zobacz ›
11  2017-10-28 Przełom Besko 0:0 Start Rymanów zobacz ›
10  2017-10-21 Piastovia Miejsce Piastowe 0:6 LKS Płowce/Stróże Małe zobacz ›
10  2017-10-21 Start Rymanów pauza ---
10  2017-10-21 MKS Ostoja Kołaczyce 0:1 Przełom Besko relacja ›
10  2017-10-21 LKS Izdebki 1:8 Zamczysko Odrzykoń zobacz ›
10  2017-10-21 Brzozovia Brzozów 3:6 LKS Skołyszyn zobacz ›
10  2017-10-21 Nafta Jedlicze 3:0 Błękitni Jasienica Rosielna zobacz ›
2017-10-14 LKS Płowce/Stróże Małe 5:0 Brzozovia Brzozów zobacz ›
2017-10-14 Zamczysko Odrzykoń pauza ---
2017-10-14 MKS Ostoja Kołaczyce 0:1 Start Rymanów relacja ›
2017-10-14 Błękitni Jasienica Rosielna 0:2 Piastovia Miejsce Piastowe zobacz ›
2017-10-14 LKS Skołyszyn 10:0 LKS Izdebki zobacz ›
2017-10-14 Przełom Besko 4:2 Nafta Jedlicze zobacz ›
2017-10-07 Piastovia Miejsce Piastowe 4:2 Przełom Besko zobacz ›
2017-10-07 LKS Skołyszyn pauza ---
2017-10-07 Start Rymanów 4:0 Zamczysko Odrzykoń zobacz ›
2017-10-07 LKS Izdebki 0:3 LKS Płowce/Stróże Małe zobacz ›
2017-10-07 Brzozovia Brzozów 2:2 Błękitni Jasienica Rosielna zobacz ›
2017-10-07 Nafta Jedlicze 5:2 MKS Ostoja Kołaczyce relacja ›
2017-09-30 Przełom Besko 5:1 Brzozovia Brzozów zobacz ›
2017-09-30 LKS Płowce/Stróże Małe pauza ---
2017-09-30 MKS Ostoja Kołaczyce 5:1 Piastovia Miejsce Piastowe relacja ›
2017-09-30 Błękitni Jasienica Rosielna 1:3 LKS Izdebki zobacz ›
2017-09-30 Nafta Jedlicze 1:1 Start Rymanów zobacz ›
2017-09-30 LKS Skołyszyn 1:2 Zamczysko Odrzykoń zobacz ›
2017-09-23 Błękitni Jasienica Rosielna pauza ---
2017-09-23 Start Rymanów 4:0 LKS Skołyszyn zobacz ›
2017-09-23 Zamczysko Odrzykoń 5:2 LKS Płowce/Stróże Małe zobacz ›
2017-09-23 LKS Izdebki 2:4 Przełom Besko zobacz ›
2017-09-23 Brzozovia Brzozów 0:7 MKS Ostoja Kołaczyce relacja ›
2017-09-23 Piastovia Miejsce Piastowe 4:5 Nafta Jedlicze zobacz ›
2017-09-16 Nafta Jedlicze 6:6 Brzozovia Brzozów zobacz ›
2017-09-16 Błękitni Jasienica Rosielna 4:1 Zamczysko Odrzykoń zobacz ›
2017-09-16 Piastovia Miejsce Piastowe 1:7 Start Rymanów zobacz ›
2017-09-16 LKS Płowce/Stróże Małe 1:3 LKS Skołyszyn zobacz ›
2017-09-16 Przełom Besko pauza ---
2017-09-16 MKS Ostoja Kołaczyce 8:0 LKS Izdebki relacja ›
2017-09-09 Start Rymanów 1:2 LKS Płowce/Stróże Małe zobacz ›
2017-09-09 LKS Skołyszyn 4:1 Błękitni Jasienica Rosielna zobacz ›
2017-09-09 Zamczysko Odrzykoń 2:6 Przełom Besko zobacz ›
2017-09-09 MKS Ostoja Kołaczyce pauza ---
2017-09-09 LKS Izdebki 1:8 Nafta Jedlicze zobacz ›
2017-09-09 Brzozovia Brzozów 4:2 Piastovia Miejsce Piastowe zobacz ›
2017-09-02 Błękitni Jasienica Rosielna 1:3 LKS Płowce/Stróże Małe zobacz ›
2017-09-02 Przełom Besko 3:1 LKS Skołyszyn zobacz ›
2017-09-02 MKS Ostoja Kołaczyce 1:2 Zamczysko Odrzykoń relacja ›
2017-09-02 Nafta Jedlicze pauza ---
2017-09-02 Piastovia Miejsce Piastowe 9:0 LKS Izdebki zobacz ›
2017-09-02 Brzozovia Brzozów 2:3 Start Rymanów zobacz ›
2017-08-29 LKS Izdebki 1:7 Brzozovia Brzozów zobacz ›
2017-08-29 Piastovia Miejsce Piastowe pauza ---
2017-08-29 Zamczysko Odrzykoń 4:4 Nafta Jedlicze zobacz ›
2017-08-29 LKS Skołyszyn 1:1 MKS Ostoja Kołaczyce zobacz ›
2017-08-29 LKS Płowce/Stróże Małe 0:3 Przełom Besko zobacz ›
2017-08-29 Start Rymanów 7:1 Błękitni Jasienica Rosielna zobacz ›
2017-08-26 Przełom Besko 1:1 Błękitni Jasienica Rosielna zobacz ›
2017-08-26 MKS Ostoja Kołaczyce 4:1 LKS Płowce/Stróże Małe relacja ›
2017-08-26 Nafta Jedlicze 3:3 LKS Skołyszyn zobacz ›
2017-08-26 Piastovia Miejsce Piastowe 0:4 Zamczysko Odrzykoń zobacz ›
2017-08-26 Brzozovia Brzozów pauza ---
2017-08-26 LKS Izdebki 1:4 Start Rymanów zobacz ›

Reklama

Ostatnie spotkanie

MKS Ostoja KołaczyceStart Rymanów
MKS Ostoja Kołaczyce 2:5 Start Rymanów
2018-06-16, 11:00:00
Stadion w Kołaczycach
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 29
MKS Ostoja Kołaczyce 2:5 Start Rymanów
Iskra Przysietnica 1:3 Czarni Jasło
Przełęcz Dukla 2:1 Przełom Besko
Partyzant Targowiska 1:0 LKS Skołyszyn
Kotwica Korczyna 4:0 Gaudium Łężyny
Grabowianka Grabówka 2:2 Iwonka Iwonicz
Nafta Jedlicze 2:2 Polonia Kopytowa
Markiewicza Krosno 1:0 Gimball Tarnawa

Kalendarium

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

28

06-2018

czwartek

29

06-2018

piątek

Wspierają nas:

 

CZŁONKOWIE KLUBU 100

1. Augustynek Mariusz
2. Barański Kazimierz
3. Bronowicz Elżbieta
4. Chomiszczak Krzysztof
5. Cyran Marcin
6. Czech Andrzej
7. Czech Antoni
8. Czech Elżbieta
9. Czech Robert
10. Czech Urszula
11. Czernicka Teresa
12. Dobrzański Tomasz
13. Drzymalski Józef
14. Drzymalski Krzysztof
15. Dunaj Stanisław
16. Dziędzioł Piotr
17. Dzwonkowska Marta
18. Filipek Paweł
19. Foryś Paweł
20. Fryc Piotr
21. Fundakowski Stanisław
22. Gajda Adam
23. Gajda Piotr
24. Gałuszka Artur
25. Garstka Artur
26. Gozdecki Ryszard
27. Grzesiak Aneta
28. Grzesiak Bożena
29. Grzesiak Ireneusz
30. Grzesiak Szymon
31. Grzesiak Wiesław
32. Hendzel Marcin
33. Hendzel Michał
34. Hendzel Robert
35. Iwanicki Kazimierz
36. Jarosz Jacek
37. Jastrzębski Marian
38. Jedziniak Radosław
39. Jedziniak Wiesław
40. Kaleta Jacek
41. Kaleta Małgorzata
42. Karolewski Marek
43. Kluzowicz Krzysztof
44. Koczaja Jan
45. Kolbusz Mieczysław
46. Kołeczek Anna
47. Kołeczek Stanisław
48. Kopeć Marta
49. Kopeć Sylwester
50. Korecki Sławomir
51. Krajewski Stanisław
52. Kwarciany Jan
53. Liszka Henryk
54. Machowicz Bartosz
55. Machowicz Tadeusz
56. Madej Łukasz
57. Madejczyk Adam
58. Makara Marcin
59. Matuszewski Wojciech
60. Matyjasz Elżbieta
61. Matysik Patryk
62. Maziarz Andrzej
63. Maziarz Jerzy
64. Maziarz Witold
65. Michalska Ewelina
66. Mokrzycki Wacław
67. Morelowski Stefan
68. Nowak Paweł
69. Nowak Stanisław
70. Ochałek Tomasz
71. Pachana Danuta
72. Pawłowski Tomasz
73. Piekarska Ewa
74. Płaneta Mariusz
75. Podgórska Agata
76. Podgórski Piotr
77. Podgórski Stanisław
78. Rączka Jan
79. Rączka Mateusz
80. Rączka Włodzimierz
81. Rogaczewski Stanisław
82. Skałkowski Wiesław
83. Skicki Wiesław
84. Smalarz Bogusław
85. Sokołowski Adam
86. Stasiowska Magdalena
87. Stelmach Antoni
88. Stelmach Bogdan
89. Stelmach Krzysztof
90. Sypień Andrzej
91. Szczerba Zbigniew
92. Szeląg Radosław
93. Szlachta Henryk
94. Śliż Aleksander
95. Śliż Szymon
96. Urban Marcin
97. Uryniak Stanisław
98. Wajda Marek
99. Wilisowski Adam
100. Wojdyła Michał
101. Wojdyła Tomasz
102. Woliński Grzegorz
103. Woliński Ryszard
104. Woźniak Jerzy
105. Woźniak Piotr
106. Wypasek Stanisław
107. Zięba Renata
108. Zych Adam
109. Zych Teofil
110. Żołna Wiesław
111. Żygłowicz Grzegorz
112. Żygłowicz Łukasz
+ 6 Osób Anonimowych

POLECAMY :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.