Ostoja Kołaczyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

Przełom BeskoMKS Ostoja Kołaczyce
Przełom Besko   MKS Ostoja Kołaczyce
2018-06-23, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 30
Czarni Jasło - Markiewicza Krosno
Gimball Tarnawa - Nafta Jedlicze
Polonia Kopytowa - Grabowianka Grabówka
Iwonka Iwonicz - Kotwica Korczyna
Gaudium Łężyny - Partyzant Targowiska
LKS Skołyszyn - Przełęcz Dukla
Przełom Besko - MKS Ostoja Kołaczyce
Start Rymanów - Iskra Przysietnica

Ostoja na facebooku

Logowanie

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. kibic87... 204

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 235, wczoraj: 275
ogółem: 2 635 040

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
30  2018-06-23 Start Rymanów Iskra Przysietnica 17:00
30  2018-06-23 Przełom Besko MKS Ostoja Kołaczyce 17:00
30  2018-06-23 LKS Skołyszyn Przełęcz Dukla 17:00
30  2018-06-23 Gaudium Łężyny Partyzant Targowiska 17:00
30  2018-06-23 Iwonka Iwonicz Kotwica Korczyna 17:00
30  2018-06-23 Polonia Kopytowa Grabowianka Grabówka 17:00
30  2018-06-23 Gimball Tarnawa Nafta Jedlicze 17:00
30  2018-06-23 Czarni Jasło Markiewicza Krosno 17:00
29  2018-06-17 Markiewicza Krosno 1:0 Gimball Tarnawa zobacz ›
29  2018-06-17 Nafta Jedlicze 2:2 Polonia Kopytowa zobacz ›
29  2018-06-17 Grabowianka Grabówka 2:2 Iwonka Iwonicz zobacz ›
29  2018-06-17 Kotwica Korczyna 4:0 Gaudium Łężyny zobacz ›
29  2018-06-17 Partyzant Targowiska 1:0 LKS Skołyszyn zobacz ›
29  2018-06-17 Przełęcz Dukla 2:1 Przełom Besko zobacz ›
29  2018-06-17 Iskra Przysietnica 1:3 Czarni Jasło zobacz ›
29  2018-06-16 MKS Ostoja Kołaczyce 2:5 Start Rymanów relacja ›
28  2018-06-10 Iskra Przysietnica 0:3 MKS Ostoja Kołaczyce relacja ›
28  2018-06-10 Start Rymanów 2:1 Przełęcz Dukla zobacz ›
28  2018-06-10 Przełom Besko 3:1 Partyzant Targowiska zobacz ›
28  2018-06-10 LKS Skołyszyn 1:2 Kotwica Korczyna zobacz ›
28  2018-06-10 Gaudium Łężyny 2:4 Grabowianka Grabówka zobacz ›
28  2018-06-10 Iwonka Iwonicz 2:2 Nafta Jedlicze zobacz ›
28  2018-06-10 Polonia Kopytowa 1:1 Markiewicza Krosno zobacz ›
28  2018-06-10 Czarni Jasło 1:1 Gimball Tarnawa zobacz ›
27  2018-06-03 Gimball Tarnawa 2:2 Polonia Kopytowa zobacz ›
27  2018-06-03 Markiewicza Krosno 0:1 Iwonka Iwonicz zobacz ›
27  2018-06-03 Nafta Jedlicze 3:1 Gaudium Łężyny zobacz ›
27  2018-06-03 Grabowianka Grabówka 1:2 LKS Skołyszyn zobacz ›
27  2018-06-03 Kotwica Korczyna 0:1 Przełom Besko zobacz ›
27  2018-06-03 Partyzant Targowiska 3:0 Start Rymanów zobacz ›
27  2018-06-03 Przełęcz Dukla 0:1 Iskra Przysietnica zobacz ›
27  2018-06-03 MKS Ostoja Kołaczyce 0:2 Czarni Jasło relacja ›
26  2018-05-31 MKS Ostoja Kołaczyce 3:2 Przełęcz Dukla relacja ›
26  2018-05-31 Iskra Przysietnica 1:0 Partyzant Targowiska zobacz ›
26  2018-05-31 Start Rymanów 4:1 Kotwica Korczyna zobacz ›
26  2018-05-31 Przełom Besko 3:2 Grabowianka Grabówka zobacz ›
26  2018-05-31 LKS Skołyszyn 0:1 Nafta Jedlicze zobacz ›
26  2018-05-31 Gaudium Łężyny 1:2 Markiewicza Krosno zobacz ›
26  2018-05-31 Iwonka Iwonicz 4:1 Gimball Tarnawa zobacz ›
26  2018-05-31 Czarni Jasło 0:3 Polonia Kopytowa zobacz ›
25  2018-05-27 Polonia Kopytowa 2:2 Iwonka Iwonicz zobacz ›
25  2018-05-27 Gimball Tarnawa 5:3 Gaudium Łężyny zobacz ›
25  2018-05-27 Markiewicza Krosno 1:1 LKS Skołyszyn zobacz ›
25  2018-05-27 Nafta Jedlicze 2:4 Przełom Besko zobacz ›
25  2018-05-27 Grabowianka Grabówka 1:4 Start Rymanów zobacz ›
25  2018-05-27 Kotwica Korczyna 0:1 Iskra Przysietnica zobacz ›
25  2018-05-27 Partyzant Targowiska 2:0 MKS Ostoja Kołaczyce relacja ›
25  2018-05-27 Przełęcz Dukla 2:0 Czarni Jasło zobacz ›
24  2018-05-20 Przełęcz Dukla 3:0 Partyzant Targowiska zobacz ›
24  2018-05-20 MKS Ostoja Kołaczyce 1:2 Kotwica Korczyna relacja ›
24  2018-05-20 Iskra Przysietnica 0:0 Grabowianka Grabówka zobacz ›
24  2018-05-20 Start Rymanów 0:2 Nafta Jedlicze zobacz ›
24  2018-05-20 Przełom Besko 1:0 Markiewicza Krosno zobacz ›
24  2018-05-20 LKS Skołyszyn 3:4 Gimball Tarnawa zobacz ›
24  2018-05-20 Gaudium Łężyny 1:5 Polonia Kopytowa zobacz ›
24  2018-05-20 Czarni Jasło 3:0 Iwonka Iwonicz zobacz ›
23  2018-05-13 Polonia Kopytowa 2:1 LKS Skołyszyn zobacz ›
23  2018-05-13 Gimball Tarnawa 2:4 Przełom Besko zobacz ›
23  2018-05-13 Markiewicza Krosno 1:2 Start Rymanów zobacz ›
23  2018-05-13 Nafta Jedlicze 1:2 Iskra Przysietnica zobacz ›
23  2018-05-13 Kotwica Korczyna 2:0 Przełęcz Dukla zobacz ›
23  2018-05-12 Iwonka Iwonicz 3:0 Gaudium Łężyny zobacz ›
23  2018-05-12 Grabowianka Grabówka 0:2 MKS Ostoja Kołaczyce relacja ›
23  2018-05-12 Partyzant Targowiska 3:2 Czarni Jasło zobacz ›
22  2018-05-06 Partyzant Targowiska 2:1 Kotwica Korczyna zobacz ›
22  2018-05-06 Przełęcz Dukla 1:1 Grabowianka Grabówka zobacz ›
22  2018-05-06 MKS Ostoja Kołaczyce 1:0 Nafta Jedlicze relacja ›
22  2018-05-06 Iskra Przysietnica 0:2 Markiewicza Krosno zobacz ›
22  2018-05-06 Start Rymanów 2:5 Gimball Tarnawa zobacz ›
22  2018-05-06 Przełom Besko 2:3 Polonia Kopytowa zobacz ›
22  2018-05-06 LKS Skołyszyn 2:1 Iwonka Iwonicz zobacz ›
22  2018-05-06 Czarni Jasło 3:1 Gaudium Łężyny zobacz ›
21  2018-05-03 Gaudium Łężyny 0:2 LKS Skołyszyn zobacz ›
21  2018-05-03 Iwonka Iwonicz 1:3 Przełom Besko zobacz ›
21  2018-05-03 Polonia Kopytowa 3:1 Start Rymanów zobacz ›
21  2018-05-03 Gimball Tarnawa 0:0 Iskra Przysietnica zobacz ›
21  2018-05-03 Markiewicza Krosno 0:2 MKS Ostoja Kołaczyce relacja ›
21  2018-05-03 Nafta Jedlicze 2:1 Przełęcz Dukla zobacz ›
21  2018-05-03 Grabowianka Grabówka 3:2 Partyzant Targowiska zobacz ›
21  2018-05-03 Kotwica Korczyna 2:0 Czarni Jasło zobacz ›
20  2018-04-29 Kotwica Korczyna 2:0 Grabowianka Grabówka zobacz ›
20  2018-04-29 Partyzant Targowiska 3:2 Nafta Jedlicze zobacz ›
20  2018-04-29 Przełęcz Dukla 2:3 Markiewicza Krosno zobacz ›
20  2018-04-29 MKS Ostoja Kołaczyce 0:2 Gimball Tarnawa relacja ›
20  2018-04-29 Iskra Przysietnica 4:0 Polonia Kopytowa zobacz ›
20  2018-04-29 Start Rymanów 0:0 Iwonka Iwonicz zobacz ›
20  2018-04-29 Przełom Besko 4:1 Gaudium Łężyny zobacz ›
20  2018-04-29 Czarni Jasło 2:0 LKS Skołyszyn zobacz ›
19  2018-04-22 LKS Skołyszyn 2:2 Przełom Besko zobacz ›
19  2018-04-22 Gaudium Łężyny 1:5 Start Rymanów zobacz ›
19  2018-04-22 Polonia Kopytowa 2:1 MKS Ostoja Kołaczyce relacja ›
19  2018-04-22 Gimball Tarnawa 2:3 Przełęcz Dukla zobacz ›
19  2018-04-22 Markiewicza Krosno 0:1 Partyzant Targowiska zobacz ›
19  2018-04-22 Nafta Jedlicze 1:2 Kotwica Korczyna zobacz ›
19  2018-04-22 Grabowianka Grabówka 0:3 Czarni Jasło zobacz ›
19  2018-04-21 Iwonka Iwonicz 1:2 Iskra Przysietnica zobacz ›
18  2018-04-15 Grabowianka Grabówka 1:1 Nafta Jedlicze zobacz ›
18  2018-04-15 Kotwica Korczyna 2:1 Markiewicza Krosno zobacz ›
18  2018-04-15 Partyzant Targowiska 4:1 Gimball Tarnawa zobacz ›
18  2018-04-15 Przełęcz Dukla 2:3 Polonia Kopytowa zobacz ›
18  2018-04-15 MKS Ostoja Kołaczyce 2:0 Iwonka Iwonicz relacja ›
18  2018-04-15 Iskra Przysietnica 3:0 Gaudium Łężyny zobacz ›
18  2018-04-15 Start Rymanów 1:1 LKS Skołyszyn zobacz ›
18  2018-04-15 Czarni Jasło 0:2 Przełom Besko zobacz ›
17  2018-04-08 Przełom Besko 1:0 Start Rymanów zobacz ›
17  2018-04-08 LKS Skołyszyn 3:3 Iskra Przysietnica zobacz ›
17  2018-04-08 MKS Ostoja Kołaczyce 1:1 Gaudium Łężyny relacja ›
17  2018-04-08 Polonia Kopytowa 2:3 Partyzant Targowiska zobacz ›
17  2018-04-08 Iwonka Iwonicz 1:2 Przełęcz Dukla zobacz ›
17  2018-04-08 Gimball Tarnawa 1:3 Kotwica Korczyna zobacz ›
17  2018-04-08 Markiewicza Krosno 3:1 Grabowianka Grabówka zobacz ›
17  2018-04-08 Nafta Jedlicze 2:1 Czarni Jasło zobacz ›
16  2018-03-31 Nafta Jedlicze 1:2 Markiewicza Krosno zobacz ›
16  2018-03-31 Grabowianka Grabówka 2:5 Gimball Tarnawa zobacz ›
16  2018-03-31 Kotwica Korczyna 5:1 Polonia Kopytowa zobacz ›
16  2018-03-31 Partyzant Targowiska 2:0 Iwonka Iwonicz zobacz ›
16  2018-03-31 Przełęcz Dukla 3:3 Gaudium Łężyny zobacz ›
16  2018-03-31 MKS Ostoja Kołaczyce 2:1 LKS Skołyszyn relacja ›
16  2018-03-31 Iskra Przysietnica 1:2 Przełom Besko zobacz ›
16  2018-03-31 Czarni Jasło 1:0 Start Rymanów zobacz ›
15  2017-11-11 Iskra Przysietnica 2:0 Start Rymanów zobacz ›
15  2017-11-11 MKS Ostoja Kołaczyce 1:3 Przełom Besko relacja ›
15  2017-11-11 Przełęcz Dukla 2:0 LKS Skołyszyn zobacz ›
15  2017-11-11 Partyzant Targowiska 2:1 Gaudium Łężyny zobacz ›
15  2017-11-11 Kotwica Korczyna 1:0 Iwonka Iwonicz zobacz ›
15  2017-11-11 Grabowianka Grabówka 1:2 Polonia Kopytowa zobacz ›
15  2017-11-11 Nafta Jedlicze 3:2 Gimball Tarnawa zobacz ›
15  2017-11-11 Markiewicza Krosno 1:2 Czarni Jasło zobacz ›
14  2017-11-05 Gimball Tarnawa 3:0 Markiewicza Krosno zobacz ›
14  2017-11-05 Polonia Kopytowa 1:7 Nafta Jedlicze zobacz ›
14  2017-11-05 Iwonka Iwonicz 0:3 Grabowianka Grabówka zobacz ›
14  2017-11-05 Gaudium Łężyny 0:2 Kotwica Korczyna zobacz ›
14  2017-11-05 LKS Skołyszyn 0:1 Partyzant Targowiska zobacz ›
14  2017-11-05 Przełom Besko 3:0 Przełęcz Dukla zobacz ›
14  2017-11-05 Start Rymanów 1:0 MKS Ostoja Kołaczyce relacja ›
14  2017-11-05 Czarni Jasło 3:1 Iskra Przysietnica zobacz ›
13  2017-10-29 MKS Ostoja Kołaczyce 5:0 Iskra Przysietnica relacja ›
13  2017-10-29 Przełęcz Dukla 1:2 Start Rymanów zobacz ›
13  2017-10-29 Partyzant Targowiska 1:5 Przełom Besko zobacz ›
13  2017-10-29 Kotwica Korczyna 2:1 LKS Skołyszyn zobacz ›
13  2017-10-29 Grabowianka Grabówka 2:2 Gaudium Łężyny zobacz ›
13  2017-10-29 Nafta Jedlicze 4:1 Iwonka Iwonicz zobacz ›
13  2017-10-29 Markiewicza Krosno 2:2 Polonia Kopytowa zobacz ›
13  2017-10-29 Gimball Tarnawa 2:2 Czarni Jasło zobacz ›
12  2017-10-22 Polonia Kopytowa 0:5 Gimball Tarnawa zobacz ›
12  2017-10-22 Iwonka Iwonicz 1:4 Markiewicza Krosno zobacz ›
12  2017-10-22 Gaudium Łężyny 2:2 Nafta Jedlicze zobacz ›
12  2017-10-22 LKS Skołyszyn 3:1 Grabowianka Grabówka zobacz ›
12  2017-10-22 Przełom Besko 3:2 Kotwica Korczyna zobacz ›
12  2017-10-22 Start Rymanów 1:2 Partyzant Targowiska zobacz ›
12  2017-10-22 Iskra Przysietnica 0:4 Przełęcz Dukla zobacz ›
12  2017-10-22 Czarni Jasło 1:0 MKS Ostoja Kołaczyce relacja ›
11  2017-10-15 Przełęcz Dukla 5:0 MKS Ostoja Kołaczyce relacja ›
11  2017-10-15 Partyzant Targowiska 2:1 Iskra Przysietnica zobacz ›
11  2017-10-15 Kotwica Korczyna 2:3 Start Rymanów zobacz ›
11  2017-10-15 Grabowianka Grabówka 0:3 Przełom Besko zobacz ›
11  2017-10-15 Nafta Jedlicze 2:0 LKS Skołyszyn zobacz ›
11  2017-10-15 Markiewicza Krosno 3:4 Gaudium Łężyny zobacz ›
11  2017-10-15 Gimball Tarnawa 2:1 Iwonka Iwonicz zobacz ›
11  2017-10-15 Polonia Kopytowa 1:2 Czarni Jasło zobacz ›
10  2017-10-08 Iwonka Iwonicz 3:0 Polonia Kopytowa zobacz ›
10  2017-10-08 Gaudium Łężyny 3:0 Gimball Tarnawa zobacz ›
10  2017-10-08 LKS Skołyszyn 2:2 Markiewicza Krosno zobacz ›
10  2017-10-08 Przełom Besko 3:1 Nafta Jedlicze zobacz ›
10  2017-10-08 Start Rymanów 5:1 Grabowianka Grabówka zobacz ›
10  2017-10-08 Iskra Przysietnica 1:0 Kotwica Korczyna zobacz ›
10  2017-10-08 MKS Ostoja Kołaczyce 0:3 Partyzant Targowiska relacja ›
10  2017-10-08 Czarni Jasło 4:1 Przełęcz Dukla zobacz ›
2017-10-01 Partyzant Targowiska 3:0 Przełęcz Dukla zobacz ›
2017-10-01 Kotwica Korczyna 2:0 MKS Ostoja Kołaczyce relacja ›
2017-10-01 Grabowianka Grabówka 0:2 Iskra Przysietnica zobacz ›
2017-10-01 Nafta Jedlicze 2:1 Start Rymanów zobacz ›
2017-10-01 Markiewicza Krosno 1:3 Przełom Besko zobacz ›
2017-10-01 Gimball Tarnawa 2:0 LKS Skołyszyn zobacz ›
2017-10-01 Polonia Kopytowa 2:3 Gaudium Łężyny zobacz ›
2017-10-01 Iwonka Iwonicz 1:0 Czarni Jasło zobacz ›
2017-09-24 Gaudium Łężyny 1:2 Iwonka Iwonicz zobacz ›
2017-09-24 LKS Skołyszyn 1:0 Polonia Kopytowa zobacz ›
2017-09-24 Przełom Besko 2:2 Gimball Tarnawa zobacz ›
2017-09-24 Start Rymanów 3:0 Markiewicza Krosno zobacz ›
2017-09-24 Iskra Przysietnica 4:3 Nafta Jedlicze zobacz ›
2017-09-24 MKS Ostoja Kołaczyce 5:2 Grabowianka Grabówka relacja ›
2017-09-24 Przełęcz Dukla 1:3 Kotwica Korczyna zobacz ›
2017-09-24 Czarni Jasło 1:1 Partyzant Targowiska zobacz ›
2017-09-17 Kotwica Korczyna 3:2 Partyzant Targowiska zobacz ›
2017-09-17 Grabowianka Grabówka 2:7 Przełęcz Dukla zobacz ›
2017-09-17 Nafta Jedlicze 1:1 MKS Ostoja Kołaczyce relacja ›
2017-09-17 Markiewicza Krosno 1:1 Iskra Przysietnica zobacz ›
2017-09-17 Gimball Tarnawa 2:0 Start Rymanów zobacz ›
2017-09-17 Polonia Kopytowa 0:10 Przełom Besko zobacz ›
2017-09-17 Iwonka Iwonicz 4:0 LKS Skołyszyn zobacz ›
2017-09-17 Gaudium Łężyny 1:2 Czarni Jasło zobacz ›
2017-09-10 LKS Skołyszyn 1:3 Gaudium Łężyny zobacz ›
2017-09-10 Przełom Besko 4:1 Iwonka Iwonicz zobacz ›
2017-09-10 Start Rymanów 6:0 Polonia Kopytowa zobacz ›
2017-09-10 Iskra Przysietnica 0:2 Gimball Tarnawa zobacz ›
2017-09-10 MKS Ostoja Kołaczyce 1:3 Markiewicza Krosno relacja ›
2017-09-10 Przełęcz Dukla 2:0 Nafta Jedlicze zobacz ›
2017-09-10 Partyzant Targowiska 1:1 Grabowianka Grabówka zobacz ›
2017-09-10 Czarni Jasło 5:1 Kotwica Korczyna zobacz ›
2017-09-03 Grabowianka Grabówka 2:5 Kotwica Korczyna zobacz ›
2017-09-03 Nafta Jedlicze 2:0 Partyzant Targowiska zobacz ›
2017-09-03 Markiewicza Krosno 3:0 Przełęcz Dukla zobacz ›
2017-09-03 Polonia Kopytowa 1:2 Iskra Przysietnica zobacz ›
2017-09-03 Iwonka Iwonicz 2:4 Start Rymanów zobacz ›
2017-09-03 Gaudium Łężyny 3:1 Przełom Besko zobacz ›
2017-09-03 LKS Skołyszyn 2:1 Czarni Jasło zobacz ›
2017-09-02 Gimball Tarnawa 2:0 MKS Ostoja Kołaczyce relacja ›
2017-08-27 Przełom Besko 6:0 LKS Skołyszyn zobacz ›
2017-08-27 Start Rymanów 5:0 Gaudium Łężyny zobacz ›
2017-08-27 Iskra Przysietnica 3:0 Iwonka Iwonicz zobacz ›
2017-08-27 MKS Ostoja Kołaczyce 0:2 Polonia Kopytowa relacja ›
2017-08-27 Przełęcz Dukla 3:0 Gimball Tarnawa zobacz ›
2017-08-27 Partyzant Targowiska 2:0 Markiewicza Krosno zobacz ›
2017-08-27 Kotwica Korczyna 5:5 Nafta Jedlicze zobacz ›
2017-08-27 Czarni Jasło 4:2 Grabowianka Grabówka zobacz ›
2017-09-13 LKS Skołyszyn 1:3 Start Rymanów zobacz ›
2017-08-20 Nafta Jedlicze 3:0 Grabowianka Grabówka zobacz ›
2017-08-20 Markiewicza Krosno 0:1 Kotwica Korczyna zobacz ›
2017-08-20 Gimball Tarnawa 1:3 Partyzant Targowiska zobacz ›
2017-08-20 Polonia Kopytowa 2:5 Przełęcz Dukla zobacz ›
2017-08-20 Iwonka Iwonicz 4:1 MKS Ostoja Kołaczyce relacja ›
2017-08-20 Gaudium Łężyny 2:1 Iskra Przysietnica zobacz ›
2017-08-20 Przełom Besko 2:0 Czarni Jasło zobacz ›
2017-08-15 Start Rymanów 3:1 Przełom Besko zobacz ›
2017-08-15 Iskra Przysietnica 2:1 LKS Skołyszyn zobacz ›
2017-08-15 Gaudium Łężyny 0:0 MKS Ostoja Kołaczyce zobacz ›
2017-08-15 Partyzant Targowiska 6:1 Polonia Kopytowa zobacz ›
2017-08-15 Przełęcz Dukla 2:3 Iwonka Iwonicz zobacz ›
2017-08-15 Kotwica Korczyna 4:1 Gimball Tarnawa zobacz ›
2017-08-15 Grabowianka Grabówka 2:4 Markiewicza Krosno zobacz ›
2017-08-15 Czarni Jasło 3:2 Nafta Jedlicze zobacz ›
2017-08-12 Markiewicza Krosno 1:0 Nafta Jedlicze zobacz ›
2017-08-12 Gimball Tarnawa 6:3 Grabowianka Grabówka zobacz ›
2017-08-12 Polonia Kopytowa 0:3 Kotwica Korczyna zobacz ›
2017-08-12 Iwonka Iwonicz 0:1 Partyzant Targowiska zobacz ›
2017-08-12 LKS Skołyszyn 1:1 MKS Ostoja Kołaczyce relacja ›
2017-08-12 Przełom Besko 3:1 Iskra Przysietnica zobacz ›
2017-08-12 Start Rymanów 4:2 Czarni Jasło zobacz ›
2017-08-11 Gaudium Łężyny 0:0 Przełęcz Dukla zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-08-23 MKS Ostoja Kołaczyce 1:3 Czarni Jasło relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-03-24 Przełęcz Dukla 2:0 MKS Ostoja Kołaczyce zobacz ›
2018-03-10 LKS Czeluśnica 3:6 MKS Ostoja Kołaczyce zobacz ›
2018-03-04 Kotwica Korczyna 3:1 MKS Ostoja Kołaczyce zobacz ›
2018-02-24 Brzostowianka Brzostek 0:6 MKS Ostoja Kołaczyce zobacz ›
2018-02-18 Wisłok Krościenko Wyżne 2:6 MKS Ostoja Kołaczyce zobacz ›
2018-02-10 Strzelec Frysztak 4:5 MKS Ostoja Kołaczyce zobacz ›
2018-01-27 Standart Święcany 1:6 MKS Ostoja Kołaczyce relacja ›
2017-08-03 MKS Ostoja Kołaczyce 6:2 Wisłoka Błażkowa zobacz ›
2017-07-23 MKS Ostoja Kołaczyce 3:6 Markiewicza Krosno zobacz ›
2017-07-15 MKS Ostoja Kołaczyce 1:1 Huragan Zarzecze relacja ›

Reklama

Ostatnie spotkanie

MKS Ostoja KołaczyceStart Rymanów
MKS Ostoja Kołaczyce 2:5 Start Rymanów
2018-06-16, 11:00:00
Stadion w Kołaczycach
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 29
MKS Ostoja Kołaczyce 2:5 Start Rymanów
Iskra Przysietnica 1:3 Czarni Jasło
Przełęcz Dukla 2:1 Przełom Besko
Partyzant Targowiska 1:0 LKS Skołyszyn
Kotwica Korczyna 4:0 Gaudium Łężyny
Grabowianka Grabówka 2:2 Iwonka Iwonicz
Nafta Jedlicze 2:2 Polonia Kopytowa
Markiewicza Krosno 1:0 Gimball Tarnawa

Kalendarium

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

28

06-2018

czwartek

29

06-2018

piątek

Wspierają nas:

 

CZŁONKOWIE KLUBU 100

1. Augustynek Mariusz
2. Barański Kazimierz
3. Bronowicz Elżbieta
4. Chomiszczak Krzysztof
5. Cyran Marcin
6. Czech Andrzej
7. Czech Antoni
8. Czech Elżbieta
9. Czech Robert
10. Czech Urszula
11. Czernicka Teresa
12. Dobrzański Tomasz
13. Drzymalski Józef
14. Drzymalski Krzysztof
15. Dunaj Stanisław
16. Dziędzioł Piotr
17. Dzwonkowska Marta
18. Filipek Paweł
19. Foryś Paweł
20. Fryc Piotr
21. Fundakowski Stanisław
22. Gajda Adam
23. Gajda Piotr
24. Gałuszka Artur
25. Garstka Artur
26. Gozdecki Ryszard
27. Grzesiak Aneta
28. Grzesiak Bożena
29. Grzesiak Ireneusz
30. Grzesiak Szymon
31. Grzesiak Wiesław
32. Hendzel Marcin
33. Hendzel Michał
34. Hendzel Robert
35. Iwanicki Kazimierz
36. Jarosz Jacek
37. Jastrzębski Marian
38. Jedziniak Radosław
39. Jedziniak Wiesław
40. Kaleta Jacek
41. Kaleta Małgorzata
42. Karolewski Marek
43. Kluzowicz Krzysztof
44. Koczaja Jan
45. Kolbusz Mieczysław
46. Kołeczek Anna
47. Kołeczek Stanisław
48. Kopeć Marta
49. Kopeć Sylwester
50. Korecki Sławomir
51. Krajewski Stanisław
52. Kwarciany Jan
53. Liszka Henryk
54. Machowicz Bartosz
55. Machowicz Tadeusz
56. Madej Łukasz
57. Madejczyk Adam
58. Makara Marcin
59. Matuszewski Wojciech
60. Matyjasz Elżbieta
61. Matysik Patryk
62. Maziarz Andrzej
63. Maziarz Jerzy
64. Maziarz Witold
65. Michalska Ewelina
66. Mokrzycki Wacław
67. Morelowski Stefan
68. Nowak Paweł
69. Nowak Stanisław
70. Ochałek Tomasz
71. Pachana Danuta
72. Pawłowski Tomasz
73. Piekarska Ewa
74. Płaneta Mariusz
75. Podgórska Agata
76. Podgórski Piotr
77. Podgórski Stanisław
78. Rączka Jan
79. Rączka Mateusz
80. Rączka Włodzimierz
81. Rogaczewski Stanisław
82. Skałkowski Wiesław
83. Skicki Wiesław
84. Smalarz Bogusław
85. Sokołowski Adam
86. Stasiowska Magdalena
87. Stelmach Antoni
88. Stelmach Bogdan
89. Stelmach Krzysztof
90. Sypień Andrzej
91. Szczerba Zbigniew
92. Szeląg Radosław
93. Szlachta Henryk
94. Śliż Aleksander
95. Śliż Szymon
96. Urban Marcin
97. Uryniak Stanisław
98. Wajda Marek
99. Wilisowski Adam
100. Wojdyła Michał
101. Wojdyła Tomasz
102. Woliński Grzegorz
103. Woliński Ryszard
104. Woźniak Jerzy
105. Woźniak Piotr
106. Wypasek Stanisław
107. Zięba Renata
108. Zych Adam
109. Zych Teofil
110. Żołna Wiesław
111. Żygłowicz Grzegorz
112. Żygłowicz Łukasz
+ 6 Osób Anonimowych

POLECAMY :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.