Ostoja Kołaczyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

MKS Ostoja KołaczyceGrabowianka Grabówka
MKS Ostoja Kołaczyce   Grabowianka Grabówka
2017-09-24, 15:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
Czarni Jasło - Partyzant Targowiska
Przełęcz Dukla - Kotwica Korczyna
MKS Ostoja Kołaczyce - Grabowianka Grabówka
Iskra Przysietnica - Nafta Jedlicze
Start Rymanów - Markiewicza Krosno
Przełom Besko - Gimball Tarnawa
LKS Skołyszyn - Polonia Kopytowa
Gaudium Łężyny - Iwonka Iwonicz

Ostoja na facebooku

Logowanie

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. kibic87... 342
2. kiszunia423 54

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 850, wczoraj: 759
ogółem: 2 412 963

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
15  2017-11-11 Iskra Przysietnica Start Rymanów 17:00
15  2017-11-11 MKS Ostoja Kołaczyce Przełom Besko 13:00
15  2017-11-11 Przełęcz Dukla LKS Skołyszyn 17:00
15  2017-11-11 Partyzant Targowiska Gaudium Łężyny 17:00
15  2017-11-11 Kotwica Korczyna Iwonka Iwonicz 17:00
15  2017-11-11 Grabowianka Grabówka Polonia Kopytowa 17:00
15  2017-11-11 Nafta Jedlicze Gimball Tarnawa 17:00
15  2017-11-11 Markiewicza Krosno Czarni Jasło 17:00
14  2017-11-05 Gimball Tarnawa Markiewicza Krosno 17:00
14  2017-11-05 Polonia Kopytowa Nafta Jedlicze 17:00
14  2017-11-05 Iwonka Iwonicz Grabowianka Grabówka 17:00
14  2017-11-05 Gaudium Łężyny Kotwica Korczyna 17:00
14  2017-11-05 LKS Skołyszyn Partyzant Targowiska 17:00
14  2017-11-05 Przełom Besko Przełęcz Dukla 17:00
14  2017-11-05 Start Rymanów MKS Ostoja Kołaczyce 13:00
14  2017-11-05 Czarni Jasło Iskra Przysietnica 17:00
13  2017-10-29 MKS Ostoja Kołaczyce Iskra Przysietnica 13:00
13  2017-10-29 Przełęcz Dukla Start Rymanów 17:00
13  2017-10-29 Partyzant Targowiska Przełom Besko 17:00
13  2017-10-29 Kotwica Korczyna LKS Skołyszyn 17:00
13  2017-10-29 Grabowianka Grabówka Gaudium Łężyny 17:00
13  2017-10-29 Nafta Jedlicze Iwonka Iwonicz 17:00
13  2017-10-29 Markiewicza Krosno Polonia Kopytowa 17:00
13  2017-10-29 Gimball Tarnawa Czarni Jasło 17:00
12  2017-10-22 Polonia Kopytowa Gimball Tarnawa 17:00
12  2017-10-22 Iwonka Iwonicz Markiewicza Krosno 17:00
12  2017-10-22 Gaudium Łężyny Nafta Jedlicze 17:00
12  2017-10-22 LKS Skołyszyn Grabowianka Grabówka 17:00
12  2017-10-22 Przełom Besko Kotwica Korczyna 17:00
12  2017-10-22 Start Rymanów Partyzant Targowiska 17:00
12  2017-10-22 Iskra Przysietnica Przełęcz Dukla 17:00
12  2017-10-21 Czarni Jasło MKS Ostoja Kołaczyce 14:00
11  2017-10-15 Przełęcz Dukla MKS Ostoja Kołaczyce 15:30
11  2017-10-15 Partyzant Targowiska Iskra Przysietnica 17:00
11  2017-10-15 Kotwica Korczyna Start Rymanów 17:00
11  2017-10-15 Grabowianka Grabówka Przełom Besko 17:00
11  2017-10-15 Nafta Jedlicze LKS Skołyszyn 17:00
11  2017-10-15 Markiewicza Krosno Gaudium Łężyny 17:00
11  2017-10-15 Gimball Tarnawa Iwonka Iwonicz 17:00
11  2017-10-15 Polonia Kopytowa Czarni Jasło 17:00
10  2017-10-08 Iwonka Iwonicz Polonia Kopytowa 17:00
10  2017-10-08 Gaudium Łężyny Gimball Tarnawa 17:00
10  2017-10-08 LKS Skołyszyn Markiewicza Krosno 17:00
10  2017-10-08 Przełom Besko Nafta Jedlicze 17:00
10  2017-10-08 Start Rymanów Grabowianka Grabówka 17:00
10  2017-10-08 Iskra Przysietnica Kotwica Korczyna 17:00
10  2017-10-08 MKS Ostoja Kołaczyce Partyzant Targowiska 15:30
10  2017-10-08 Czarni Jasło Przełęcz Dukla 17:00
2017-10-01 Partyzant Targowiska Przełęcz Dukla 17:00
2017-10-01 Kotwica Korczyna MKS Ostoja Kołaczyce 15:00
2017-10-01 Grabowianka Grabówka Iskra Przysietnica 17:00
2017-10-01 Nafta Jedlicze Start Rymanów 17:00
2017-10-01 Markiewicza Krosno Przełom Besko 17:00
2017-10-01 Gimball Tarnawa LKS Skołyszyn 17:00
2017-10-01 Polonia Kopytowa Gaudium Łężyny 17:00
2017-10-01 Iwonka Iwonicz Czarni Jasło 17:00
2017-09-24 Gaudium Łężyny Iwonka Iwonicz 17:00
2017-09-24 LKS Skołyszyn Polonia Kopytowa 17:00
2017-09-24 Przełom Besko Gimball Tarnawa 17:00
2017-09-24 Start Rymanów Markiewicza Krosno 17:00
2017-09-24 Iskra Przysietnica Nafta Jedlicze 17:00
2017-09-24 MKS Ostoja Kołaczyce Grabowianka Grabówka 15:30
2017-09-24 Przełęcz Dukla Kotwica Korczyna 17:00
2017-09-24 Czarni Jasło Partyzant Targowiska 17:00
2017-09-17 Kotwica Korczyna 3:2 Partyzant Targowiska zobacz ›
2017-09-17 Grabowianka Grabówka 2:7 Przełęcz Dukla zobacz ›
2017-09-17 Nafta Jedlicze 1:1 MKS Ostoja Kołaczyce relacja ›
2017-09-17 Markiewicza Krosno 1:1 Iskra Przysietnica zobacz ›
2017-09-17 Gimball Tarnawa 2:0 Start Rymanów zobacz ›
2017-09-17 Polonia Kopytowa 0:10 Przełom Besko zobacz ›
2017-09-17 Iwonka Iwonicz 4:0 LKS Skołyszyn zobacz ›
2017-09-17 Gaudium Łężyny 1:2 Czarni Jasło zobacz ›
2017-09-10 LKS Skołyszyn 1:3 Gaudium Łężyny zobacz ›
2017-09-10 Przełom Besko 4:1 Iwonka Iwonicz zobacz ›
2017-09-10 Start Rymanów 6:0 Polonia Kopytowa zobacz ›
2017-09-10 Iskra Przysietnica 0:2 Gimball Tarnawa zobacz ›
2017-09-10 MKS Ostoja Kołaczyce 1:3 Markiewicza Krosno relacja ›
2017-09-10 Przełęcz Dukla 2:0 Nafta Jedlicze zobacz ›
2017-09-10 Partyzant Targowiska Grabowianka Grabówka 17:00
2017-09-10 Czarni Jasło 5:1 Kotwica Korczyna zobacz ›
2017-09-03 Grabowianka Grabówka 2:5 Kotwica Korczyna zobacz ›
2017-09-03 Nafta Jedlicze 2:0 Partyzant Targowiska zobacz ›
2017-09-03 Markiewicza Krosno 3:0 Przełęcz Dukla zobacz ›
2017-09-03 Polonia Kopytowa 1:2 Iskra Przysietnica zobacz ›
2017-09-03 Iwonka Iwonicz 2:4 Start Rymanów zobacz ›
2017-09-03 Gaudium Łężyny 3:1 Przełom Besko zobacz ›
2017-09-03 LKS Skołyszyn 2:1 Czarni Jasło zobacz ›
2017-09-02 Gimball Tarnawa 2:0 MKS Ostoja Kołaczyce relacja ›
2017-08-27 Przełom Besko 6:0 LKS Skołyszyn zobacz ›
2017-08-27 Start Rymanów 5:0 Gaudium Łężyny zobacz ›
2017-08-27 Iskra Przysietnica 3:2 Iwonka Iwonicz zobacz ›
2017-08-27 MKS Ostoja Kołaczyce 0:2 Polonia Kopytowa relacja ›
2017-08-27 Przełęcz Dukla 3:0 Gimball Tarnawa zobacz ›
2017-08-27 Partyzant Targowiska 2:0 Markiewicza Krosno zobacz ›
2017-08-27 Kotwica Korczyna 5:5 Nafta Jedlicze zobacz ›
2017-08-27 Czarni Jasło 4:2 Grabowianka Grabówka zobacz ›
2017-09-13 LKS Skołyszyn 1:3 Start Rymanów zobacz ›
2017-08-20 Nafta Jedlicze 3:0 Grabowianka Grabówka zobacz ›
2017-08-20 Markiewicza Krosno 0:1 Kotwica Korczyna zobacz ›
2017-08-20 Gimball Tarnawa 1:3 Partyzant Targowiska zobacz ›
2017-08-20 Polonia Kopytowa 2:5 Przełęcz Dukla zobacz ›
2017-08-20 Iwonka Iwonicz 4:1 MKS Ostoja Kołaczyce relacja ›
2017-08-20 Gaudium Łężyny 2:1 Iskra Przysietnica zobacz ›
2017-08-20 Przełom Besko 2:0 Czarni Jasło zobacz ›
2017-08-15 Start Rymanów 3:1 Przełom Besko zobacz ›
2017-08-15 Iskra Przysietnica 2:1 LKS Skołyszyn zobacz ›
2017-08-15 Gaudium Łężyny 0:0 MKS Ostoja Kołaczyce zobacz ›
2017-08-15 Partyzant Targowiska 6:1 Polonia Kopytowa zobacz ›
2017-08-15 Przełęcz Dukla 2:3 Iwonka Iwonicz zobacz ›
2017-08-15 Kotwica Korczyna 4:1 Gimball Tarnawa zobacz ›
2017-08-15 Grabowianka Grabówka 2:4 Markiewicza Krosno zobacz ›
2017-08-15 Czarni Jasło 3:2 Nafta Jedlicze zobacz ›
2017-08-12 Markiewicza Krosno 1:0 Nafta Jedlicze zobacz ›
2017-08-12 Gimball Tarnawa 6:3 Grabowianka Grabówka zobacz ›
2017-08-12 Polonia Kopytowa 0:3 Kotwica Korczyna zobacz ›
2017-08-12 Iwonka Iwonicz 0:1 Partyzant Targowiska zobacz ›
2017-08-12 LKS Skołyszyn 1:1 MKS Ostoja Kołaczyce relacja ›
2017-08-12 Przełom Besko 3:1 Iskra Przysietnica zobacz ›
2017-08-12 Start Rymanów 4:2 Czarni Jasło zobacz ›
2017-08-11 Gaudium Łężyny 0:0 Przełęcz Dukla zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-08-23 MKS Ostoja Kołaczyce 1:3 Czarni Jasło relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-03 MKS Ostoja Kołaczyce 6:2 Wisłoka Błażkowa zobacz ›
2017-07-23 MKS Ostoja Kołaczyce 3:6 Markiewicza Krosno zobacz ›
2017-07-15 MKS Ostoja Kołaczyce 1:1 Huragan Zarzecze relacja ›

Reklama

Ostatnie spotkanie

Nafta JedliczeMKS Ostoja Kołaczyce
Nafta Jedlicze 1:1 MKS Ostoja Kołaczyce
2017-09-17, 15:30:00
Stadion w Jedliczu.
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Gaudium Łężyny 1:2 Czarni Jasło
Iwonka Iwonicz 4:0 LKS Skołyszyn
Polonia Kopytowa 0:10 Przełom Besko
Gimball Tarnawa 2:0 Start Rymanów
Markiewicza Krosno 1:1 Iskra Przysietnica
Nafta Jedlicze 1:1 MKS Ostoja Kołaczyce
Grabowianka Grabówka 2:7 Przełęcz Dukla
Kotwica Korczyna 3:2 Partyzant Targowiska

Kalendarium

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

29

09-2017

piątek

Wspierają nas:

 

CZŁONKOWIE KLUBU 100

1. Augustynek Mariusz
2. Barański Kazimierz
3. Bronowicz Elżbieta
4. Chomiszczak Krzysztof
5. Cyran Marcin
6. Czech Andrzej
7. Czech Antoni
8. Czech Elżbieta
9. Czech Robert
10. Czech Urszula
11. Czernicka Teresa
12. Dobrzański Tomasz
13. Drzymalski Józef
14. Drzymalski Krzysztof
15. Dunaj Stanisław
16. Dziędzioł Piotr
17. Dzwonkowska Marta
18. Filipek Paweł
19. Foryś Paweł
20. Fryc Piotr
21. Fundakowski Stanisław
22. Gajda Adam
23. Gajda Piotr
24. Gałuszka Artur
25. Garstka Artur
26. Gozdecki Ryszard
27. Grzesiak Aneta
28. Grzesiak Bożena
29. Grzesiak Ireneusz
30. Grzesiak Szymon
31. Grzesiak Wiesław
32. Hendzel Marcin
33. Hendzel Michał
34. Hendzel Robert
35. Iwanicki Kazimierz
36. Jarosz Jacek
37. Jastrzębski Marian
38. Jedziniak Radosław
39. Jedziniak Wiesław
40. Kaleta Jacek
41. Kaleta Małgorzata
42. Karolewski Marek
43. Kluzowicz Krzysztof
44. Koczaja Jan
45. Kolbusz Mieczysław
46. Kołeczek Anna
47. Kołeczek Stanisław
48. Kopeć Marta
49. Kopeć Sylwester
50. Korecki Sławomir
51. Krajewski Stanisław
52. Kwarciany Jan
53. Liszka Henryk
54. Machowicz Bartosz
55. Machowicz Tadeusz
56. Madej Łukasz
57. Madejczyk Adam
58. Makara Marcin
59. Matuszewski Wojciech
60. Matyjasz Elżbieta
61. Matysik Patryk
62. Maziarz Andrzej
63. Maziarz Jerzy
64. Maziarz Witold
65. Michalska Ewelina
66. Mokrzycki Wacław
67. Morelowski Stefan
68. Nowak Paweł
69. Nowak Stanisław
70. Ochałek Tomasz
71. Pachana Danuta
72. Pawłowski Tomasz
73. Piekarska Ewa
74. Płaneta Mariusz
75. Podgórska Agata
76. Podgórski Piotr
77. Podgórski Stanisław
78. Rączka Jan
79. Rączka Mateusz
80. Rączka Włodzimierz
81. Rogaczewski Stanisław
82. Skałkowski Wiesław
83. Skicki Wiesław
84. Smalarz Bogusław
85. Sokołowski Adam
86. Stasiowska Magdalena
87. Stelmach Antoni
88. Stelmach Bogdan
89. Stelmach Krzysztof
90. Sypień Andrzej
91. Szczerba Zbigniew
92. Szeląg Radosław
93. Szlachta Henryk
94. Śliż Aleksander
95. Śliż Szymon
96. Urban Marcin
97. Uryniak Stanisław
98. Wajda Marek
99. Wilisowski Adam
100. Wojdyła Michał
101. Wojdyła Tomasz
102. Woliński Grzegorz
103. Woliński Ryszard
104. Woźniak Jerzy
105. Woźniak Piotr
106. Wypasek Stanisław
107. Zięba Renata
108. Zych Adam
109. Zych Teofil
110. Żołna Wiesław
111. Żygłowicz Grzegorz
112. Żygłowicz Łukasz
+ 6 Osób Anonimowych

POLECAMY :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankiety

Zawodnik Sezonu 2016/17