Ostoja Kołaczyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ostoja na facebooku

Logowanie

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. kibic87... 204

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 451, wczoraj: 672
ogółem: 2 467 802

statystyki szczegółowe

Nasze transfery

Zima 2010

 
Przybyli:
Daniel Bartuś (Czarni II Jasło)
Arkadiusz Dubiel (Czarni II Jasło)
Karol Ochwat (Czarni II Jasło)
Artur Żuraw (Czarni II Jasło)
 
Odeszli:
Artur Poziemski (Liwocz Brzyska)
Tomasz Stelmach (Liwocz Brzyska)
 
 
 
Lato 2011
 
Przybyli:
Marek Nowosielski (Dębowczanka)
Tomasz Stelmach (Liwocz Brzyska)
Artur Poziemski (Liwocz Brzyska)
Robert Sękowski (z juniorów)
Marian Jastrzębski (wznowił treningi)
Krzysztof Merkwa (wznowił treningi)
Tomasz Wajda (wznowił treningi)
 
Odeszli:
Daniel Bartuś (Orzeł Bieździedza via Czarni Jasło)
Arkadiusz Dubiel (Orzeł Bieździedza via Czarni Jasło)
Karol Ochwat (Czarni Jasło, nie znalazł się w kadrze)
Arur Żuraw (Czarni Jasło)
 
 
Zima 2012:

Przybyli:
Artur Żuraw (Czarni Jasło)
Arkadiusz Dubiel (Czarni Jasło)
Marek Myśliwiec (Czarni Jasło)
Marek Nowosielski (Dębowczanka)
 
Lato 2012
 
Przybyli:
Oktawian Flis (Liwocz Szerzyny)
Paweł Smagacki (Liwocz Szerzyny)
Daniel Bartuś (Korona Rzeszów)
Przemysław Krzywiński (Gaudium Łężyny)

Odeszli: 
Marek Myśliwiec (LKS Skołyszyn)
Marian Jastrzębski (Wisłoka Błażkowa)
Marek Nowosielski (nie trenuje, przerwa w grze)
Artur Gałuszka ???
 
 
 
 
Zima 2013
 
Przybyli:
Kamil Garbacik (Czarni II Jasło)
Robert Mastaj (Gaudium Łężyny)
Marek Świszcz (Sobniów Jasło)
Daniel Ochała (LKS Moderówka)
 
Odeszli:
Daniel Bartuś (Sobniów Jasło)
Artur Żuraw (Sobniów Jasło)


LATO 2013:

Przybyli:
Sylwester Szarek (Wisłoka Błażkowa)
Sławomir Wojdyła (Liwocz Brzyska)

Odeszli:
Oktawian Flis (Dragon Nowy Glinik) 

 

ZIMA 2014:

Przybyli:
Sylwester Szarek (Wisłoka Błażkowa) - transfer definitywny
Sławomir Wojdyła (Liwocz Brzyska) - transfer definitywny
Krzysztof Jedziniak (Strzelec Frysztak) - wypożyczenie
Krystian Zegarowski (Brzostowianka) - wypożyczenie
Wojciech Gustek (Huragan Zarzecze) - wypożyczenie

Odeszli:
Kamil Garbacik (Bibiczanka Bibice) - wypożyczenie
Piotr Smagacki (Liszczanka Liszki) - wypożyczenie
Artur Żuraw (Sobniów Jasło) - transfer definitywny


LATO 2014: 

 

Przyszli:
Rafał Grzesiak - Czarni Jasło
Tomasz Gustek - bez klubu
Paweł Malikowski - Orzeł Bieździedza
Piotr Buras - bez klubu
Sebastian Machowski - Czarni Jasło juniorzy
Krzysztof Jedziniak - Strzelec Frysztak
Bernard Śniegowski - z juniorów

Odeszli:
Kamil Garbacik - Bibiczanka Bibice
Paweł Smagacki - Liwocz Brzyska
Sławomir Wojdyła - Liwocz Brzyska
Daniel Ochała - LKS Moderówka
Arkadiusz Dubiel - Sobniów Jasło

 
 
 

LATO 2016


Przyszli:
Artur Stefanik (Jasiołka Szebnie) - wypożyczenie
Dawid Rachowicz (Wisłoka Błażkowa) - wypożyczenie
Ryszard Gozdecki (Nieplanka Niepla)
Jarosław Malikowski (Nieplanka Niepla) - powrót z wypożyczenia
Tomasz Gustek (Nieplanka Niepla) - powrót z wypożyczenia
Jakub Podgórski (Czarni Jasło) - transfer definitywny
 

ZIMA 2016:
Przyszli:
Artur Stefanik (Jasiołka Szebnie) - transfer definitywny
Dawid Rachowicz (Wisłoka Błażkowa) - transfer definitywny
Bartosz Niklewicz (Czarni Jasło JM) - wypożyczenie
Mateusz Juszkiewicz (Brzostowianka) - wypożyczenie
Rafał Kurcz (Brzostowianka) - wypożyczenie
Mateusz Krajewski (Brzostowianka) - wypożyczenie

 

LATO 2017:

Przyszli:
Bartosz Niklewicz (Czarni Jasło JM ) - transfer definitywny
Damian Przewoźnik (Czarni Jasło JS) - transfer definitywny
Mateusz Juszkiewicz (Brzostowianka) - transfer definitywny
Mateusz Krajewski (Brzostowianka) - transfer definitywny
Rafał Kurcz (Brzostowianka) - transfer definitywny


Odeszli:
Dawid Rachowicz (Orzeł Bieździedza) - wypożyczenie
Sebastian Machowski (Czarni Jasło) - transfer definitwyny

Reklama

Ostatnie spotkanie

MKS Ostoja KołaczycePrzełom Besko
MKS Ostoja Kołaczyce 1:3 Przełom Besko
2017-11-11, 10:30:00
Stadion Miejski w Kołaczycach
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Markiewicza Krosno 1:2 Czarni Jasło
Nafta Jedlicze 3:2 Gimball Tarnawa
Grabowianka Grabówka 1:2 Polonia Kopytowa
Kotwica Korczyna 1:0 Iwonka Iwonicz
Partyzant Targowiska 2:1 Gaudium Łężyny
Przełęcz Dukla 2:0 LKS Skołyszyn
MKS Ostoja Kołaczyce 1:3 Przełom Besko
Iskra Przysietnica 2:0 Start Rymanów

Kalendarium

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

28

11-2017

wtorek

29

11-2017

środa

30

11-2017

czwartek

01

12-2017

piątek

Wspierają nas:

 

CZŁONKOWIE KLUBU 100

1. Augustynek Mariusz
2. Barański Kazimierz
3. Bronowicz Elżbieta
4. Chomiszczak Krzysztof
5. Cyran Marcin
6. Czech Andrzej
7. Czech Antoni
8. Czech Elżbieta
9. Czech Robert
10. Czech Urszula
11. Czernicka Teresa
12. Dobrzański Tomasz
13. Drzymalski Józef
14. Drzymalski Krzysztof
15. Dunaj Stanisław
16. Dziędzioł Piotr
17. Dzwonkowska Marta
18. Filipek Paweł
19. Foryś Paweł
20. Fryc Piotr
21. Fundakowski Stanisław
22. Gajda Adam
23. Gajda Piotr
24. Gałuszka Artur
25. Garstka Artur
26. Gozdecki Ryszard
27. Grzesiak Aneta
28. Grzesiak Bożena
29. Grzesiak Ireneusz
30. Grzesiak Szymon
31. Grzesiak Wiesław
32. Hendzel Marcin
33. Hendzel Michał
34. Hendzel Robert
35. Iwanicki Kazimierz
36. Jarosz Jacek
37. Jastrzębski Marian
38. Jedziniak Radosław
39. Jedziniak Wiesław
40. Kaleta Jacek
41. Kaleta Małgorzata
42. Karolewski Marek
43. Kluzowicz Krzysztof
44. Koczaja Jan
45. Kolbusz Mieczysław
46. Kołeczek Anna
47. Kołeczek Stanisław
48. Kopeć Marta
49. Kopeć Sylwester
50. Korecki Sławomir
51. Krajewski Stanisław
52. Kwarciany Jan
53. Liszka Henryk
54. Machowicz Bartosz
55. Machowicz Tadeusz
56. Madej Łukasz
57. Madejczyk Adam
58. Makara Marcin
59. Matuszewski Wojciech
60. Matyjasz Elżbieta
61. Matysik Patryk
62. Maziarz Andrzej
63. Maziarz Jerzy
64. Maziarz Witold
65. Michalska Ewelina
66. Mokrzycki Wacław
67. Morelowski Stefan
68. Nowak Paweł
69. Nowak Stanisław
70. Ochałek Tomasz
71. Pachana Danuta
72. Pawłowski Tomasz
73. Piekarska Ewa
74. Płaneta Mariusz
75. Podgórska Agata
76. Podgórski Piotr
77. Podgórski Stanisław
78. Rączka Jan
79. Rączka Mateusz
80. Rączka Włodzimierz
81. Rogaczewski Stanisław
82. Skałkowski Wiesław
83. Skicki Wiesław
84. Smalarz Bogusław
85. Sokołowski Adam
86. Stasiowska Magdalena
87. Stelmach Antoni
88. Stelmach Bogdan
89. Stelmach Krzysztof
90. Sypień Andrzej
91. Szczerba Zbigniew
92. Szeląg Radosław
93. Szlachta Henryk
94. Śliż Aleksander
95. Śliż Szymon
96. Urban Marcin
97. Uryniak Stanisław
98. Wajda Marek
99. Wilisowski Adam
100. Wojdyła Michał
101. Wojdyła Tomasz
102. Woliński Grzegorz
103. Woliński Ryszard
104. Woźniak Jerzy
105. Woźniak Piotr
106. Wypasek Stanisław
107. Zięba Renata
108. Zych Adam
109. Zych Teofil
110. Żołna Wiesław
111. Żygłowicz Grzegorz
112. Żygłowicz Łukasz
+ 6 Osób Anonimowych

POLECAMY :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.