Po 34 kolejkach:
Huragan Zarzecze (61 bramek)
13 - Damian Limberger
9 - Marcin Tutaj
8 - Paweł Półchłopek
7 - Zbigniew Mosoń,
6 - Bartłomiej Pierzowicz,
4 - Michał Krupa
2 - Kamil Witusik, Kamil Biernacki
1 - Karol Kozieradzki, Wiktor Łaba, Adrian Trybus, Wojciech Czajka, Adrian Limberger, Szymon Martowicz
3 - za walkower z Karpatami II,
1 - samobójcza
Jasiołka Jaśliska (53 bramki)
21 - Rafał Puchalik
7 - Dominik Hryniak
5 - Rafał Madej
3 - Damian Kurdyła, Łukasz Pawlik
2 - Wojciech Patlewicz
1 - Konrad Wołtosz, Jacek Kostycz, Łukasz Świnicki, Sebastian Pondo, Paweł Kurasz, Fabian Farbaniec
6 - za walkowery z Wisłoką i Karpatami II,
Karpaty Klimkówka (55 bramek)
10 - Grzegorz Wołczański
7 - Rafał Pacholczyk
6 - Artur Pacholczyk, Maciej Gryzowski, Łukasz Walus,
4 - Aleksander Penar, Łukasz Pulnar,
2 - Wołczański Paweł, Bartosz Wójcik,
1 - Jakub Wojtoń, Bogdan Wojtoń, Marcin Zajdel, Konrad Cypcar,
3 - za walkower z Karpatami II,
1 - samobójcza
Karpaty II Krosno (27 bramek)
4 - Kamil Kasperkowicz,
3 - Adrian Sitek, Krystian Przybylski
2 - Bartłomiej Sanocki, Patryk Pelc, Hubert Siepierski
1 - Bartłomiej Wojtasik, Bartłomiej Szwast, Oskar Bączek, Jaromir Skiba, Mateusz Biernacki, Filip Brożyna, Adrian Buszta, Karol Sęp, Karol Knap, Krystian Maścibrzuch, Kacper Stój
LKS Czeluśnica (67 bramek)
20 - Tomasz Augustyn,
5 - Stanisław Sypień, Tomasz Zapała,
4 - Piotr Kozicki, Maciej Witusik
3 - Dawid Zawisza, Michał Zychowicz, Kamil Samborski, Szymon Sabik
2 - Hubert Wiewiórski, Adrian Machowski, Konrad Gogosz, Piotr Wesołowski,
1 - Sebastian Szurek, Jarosław Muzyka, Łukasz Farbaniec, Kamil Majka
5 - za walkowery z Karpatami II
LKS Lubatówka (59 bramek)
10 - Maciej Aszklar, Szymon Dołęgowski,
9 - Hubert Knap,
6 - Piotr Rajchel,
4 - Dawid Głód,
3 - Filip Folcik, Bartłomiej Dołęgowski, Paweł Drozd,
2 - Rafał Urynowicz, Kacper Zima,
1 - Paweł Rozel, Dariusz Knap, Rafał Michalak,
3 - za walkower z Karpatami II,
1 - samobójcza,
LKS Moderówka (37 bramek)
7 - Damian Zięba,
6 - Krystian Szostak, Sebastian Praisnar,
3 - Daniel Nycz, Mateusz Filar, Albert Dubiel,
2 - Jarosław Krawczyk,
1 - Bartłomiej Gołąb, Moustafa Gharib, Dariusz Armata,
3 - za walkower z Karpatami II,
1 - samobójcza,
Orzeł Bieździedza (52 bramki)
10 - Hubert Dziak,
6 - Daniel Kulig
5 - Marcin Szot, Sławomir Sienicki
4 - Łukasz Czajka, Karol Wilisowski, Albert Stasiak,
2 - Dominik Świędrych, Damian Lechwar,
1 - Tomasz Osika, Tomasz Sikora, Szymon Sikora, Kamil Cyrulik,
5 - za walkowery z Wisłoką i Karpatami II
1 - samobójcza,
Orzeł Faliszówka (89 bramek)
16 - Michał Waliszko, Damian Waliszko,
15 - Kamil Paluch,
13 - Przemysław Wrona,
7 - Artur Szala,
6 - Marek Majkut,
4 - Patryk Tłuściak,
2 - Damian Buczyński, Kamil Szala,
1 - Krzysztof Majkut, Daniel Kurowski, Patryk Janik, Konrad Cieślak, Maciej Marszał
3 - za walkower z Karpatami II
Orzeł Lubla (75 bramek)
18 - Sławomir Majewski
12 - Michał Majewski
10 - Krzysztof Hendzel
6 - Dawid Czernicki, Mateusz Lubaś
3 - Mateusz Hap, Artur Szot,
2 - Marcin Łukaczyński, Marcin Lorenc, Konrad Urbanek, Arkadiusz Urbanek
1 - Marek Ziobrowski, Grzegorz Janas, Łukasz Szopa, Adam Janas,
3 - za walkower z Karpatami II
2 - samobójcze
Ostoja Kołaczyce (70 bramek)
16 - Dominik Kowalski,
11 - Jakub Śliż,
6 - Mateusz Juszkiewicz,
5 - Sławomir Wojdyła, Jakub Podgórski, Michał Kaleta,
4 - Rafał Grzesiak, Patryk Wiejowski,
3 - Artur Stefanik,
1 - Maciej Jarosz, Szymon Grzesiak, Wojciech Kaleta, Dawid Rachowicz, Jarosław Malikowski, Mateusz Krajewski,
3 - za walkower z Karpatami II,
2 - samobójcze,
Polonia Kopytowa (90 bramek)
34 - Wojciech Munia,
14 - Jakub Dziadosz,
14 - Damian Tłuściak,
5 - Łukasz Janas,
3 - Mateusz Kułak, Damian Szczur, Karol Grzesik,
2 - Wojciech Michalski, Arkadiusz Kozubal, Marcin Gierlicki,
1 - Patryk Rachwał, Piotr Munia, Tomasz Gierlasiński, Tomasz Munia,
3 - za walkower z Karpatami II,
1 - samobójcza,
Sobniów Jasło (54 bramki)
20 - Arkadiusz Dubiel,
4 - Artur Żuraw, Bartosz Opałka,
3 - Kamil Źrebiec, Rafał Ostalecki, Konrad Kukowski, Marcin Garbarz,
2 - Mateusz Buba, Maciej Berkowicz,
1 - Marek Sury, Eryk Matuszewski, Rafał Kosiba, Marcin Hendzel, Andrzej Semla, Daniel Serafin
3 - za walkower z Karpatami II,
1 - samobójcza
Tempo Nienaszów (77 bramek)
20 - Wojciech Kiełtyka,
15 - Marcin Walczyk,
14 - Łukasz Świątek,
7 - Tomasz Książkiewicz,
3 - Krzysztof Wójtowicz,
2 - Piotr Jaracz, Gabriel Gierlasiński, Rafał Majka,
1 - Hubert Skuba, Ireneusz Sajdak, Krzysztof Leśniak, Konrad Kisielewicz, Rafał Szyndak, Karol Tomasik,
3 - za walkower z Karpatami II, samobójcze,
Victoria Kobylany (50 bramek)
15 - Rafał Wierdak,
9 - Sławomir Szydło,
5 - Paweł Dziedzic,
3 - Artur Pernal,
2 - Przemysław Munia, Kamil Świątek, Sławomir Mielech, Dariusz Szydło,
1 - Daniel Glazer, Łukasz Szydło, Kamil Rogala, Grzegorz Soliński, Andrzej Durał,
5 - za walkowery z Karpatami II i Polonią Kopytowa
Wisłoka Nowy Żmigród (49 bramek)
11 - Sławomir Chopiak,
10 - Karol Klich,
6 - Bartosz Klich,
5 - Jakub Cyran,
2 - Marcin Pec, Konrad Cyran, Przemysław Młynarczyk,
1 - Łukasz Kmiecik, Filip Krawczyk, Mariusz Kurczaba, Mariusz Głodziak, Radosław Krajciewicz, Krzysztof Olchawa,
3 - za walkower z Karpatami II,
2 - samobójcze,
Zorza Łęki Dukielskie (68 bramek)
23 - Gracjan Poręba,
12 - Kacper Ryczak,
5 -Kamil Lichtarski, Dariusz Dziadosz,
4 - Krzysztof Lągawa, Damian Mazur,
3 - Arkadiusz Wilk, Maciej Meier,
2 - Dawid Krzepkowski,
1 - Kamil Kamiński, Kamil Kos, Damian Plebanek,
3 - za walkower z Karpatami II,
1 - samobójcza,
Łącznie zdobyto 1033 bramki
Klasyfikacja zdobytych bramek według drużyn:
90 - Polonia Kopytowa
89 - Orzeł Faliszówka
77 - Tempo Nienaszów
75 - Orzeł Lubla
70 - Ostoja Kołaczyce
68 - Zorza Łęki Dukielskie
67 - LKS Czeluśnica
61 - Huragan Zarzecze
59 - LKS Lubatówka
55 - Karpaty Klimkówka
54 - Sobniów Jasło
53 - Jasiołka Jaśliska
52 - Orzeł Bieździedza
50 - Victoria Kobylany
49 - Wisłoka Nowy Żmigród
37 - LKS Moderówka
27 - Karpaty II Krosno
Klasyfikacja straconych bramek według drużyn:
30 - Ostoja Kołaczyce
40 - Sobniów Jasło
43 - LKS Czeluśnica
44 - Polonia Kopytowa
46 - Tempo Nienaszów
48 - Orzeł Lubla
51 - Huragan Zarzecze
61 - LKS Lubatówka
63 - Orzeł Faliszówka, Jasiołka Jaśliska
66 - Zorza Łęki Dukielskie
74 - Orzeł Bieździedza, LKS Moderówka
75 - Victoria Kobylany
78 - Karpaty II Krosno
82 - Karpaty Klimkówka
95 - Wisłoka Nowy Żmigród