Ostoja Kołaczyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

Ostoja KołaczyceOrzeł Lubla
Ostoja Kołaczyce   Orzeł Lubla
2016-09-04, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
Ostoja Kołaczyce - Orzeł Lubla
Polonia Kopytowa - Karpaty Klimkówka
Orzeł Faliszówka - Wisłoka Nowy Żmigród
Tempo Nienaszów - Orzeł Bieździedza
Karpaty II Krosno - LKS Czeluśnica
Jasiołka Jaśliska - LKS Lubatówka
LKS Moderówka - Sobniów Jasło
Zorza Łęki Dukielskie - Victoria Kobylany
Huragan Zarzecze - pauza

Ostoja na facebooku

Czołówka strzelców ligi

LIGOWI   STRZELCY   KLASY   "A" SEZONU  2016/17  PO V KOLEJKACH:
 

8 - Michał Majewski (Lubla), (+4)

5 - Marcin Walczyk (Nienaszów), (+2)

4 - Wojciech Munia, Damian Tłuściak (Kopytowa), (+2)
Artur Żuraw (Sobniów), (+3)

3 - Łukasz Janas (Kopytowa),
Gracjan Poręba (Łęki), (+2)
Wojciech Kiełtyka (Nienaszów), (+1)
Karol Klich (Żmigród), (+1)

aktualizacja: 30.08.2016 r.

 

Logowanie

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. kibic87... 78
2. kiszunia423 3

POLECAMY :

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 969, wczoraj: 1893
ogółem: 1 969 833

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyn

Informacje o drużynie: Polonia Kopytowa

herb

Klub Sportowy POLONIA KOPYTOWA
Rok założenia: 1931
Barwy: niebiesko - białe
Adres: - /tel: -

WWW: kopytowa.futbolowo.pl/
Prezes: Łukasz Grzesik
Trener:


Miejsce w poprzednim sezonie : 10


Statystyki zbiorcze drużyny

  Mecze Wygrane Remisy Porażki Pkt. Bramki Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA 30 16 2 12 50 57-47 10
SPOTKANIA U SIEBIE 15 9 0 6 27 30-23 7
SPOTKANIA WYJAZDOWE 15 7 2 6 23 27-24 3


Statystyki spotkań drużyny

Kolejka Gospodarz Gość Wynik
1 LKS Głowienka Polonia Kopytowa 2:2
2 Polonia Kopytowa Dragon Nowy Glinik 3:2
3 Orzeł Lubla Polonia Kopytowa 2:4
4 Polonia Kopytowa Sparta Osobnica 7:1
5 Tempo Nienaszów Polonia Kopytowa 1:4
6 Polonia Kopytowa Orzeł Faliszówka 2:1
7 Ostoja Kołaczyce Polonia Kopytowa 1:3
8 Polonia Kopytowa Huragan Zarzecze 0:2
9 Polonia Kopytowa Sobniów Jasło 1:5
10 Victoria Kobylany Polonia Kopytowa 1:2
11 Polonia Kopytowa Kotwica Korczyna 2:0
12 Przełęcz II Dukla Polonia Kopytowa 2:1
13 Polonia Kopytowa Markiewicza Krosno 3:1
14 Gaudium Łężyny Polonia Kopytowa 1:3
15 Polonia Kopytowa Burza Rogi 1:2
16 Polonia Kopytowa LKS Głowienka 2:0
17 Dragon Nowy Glinik Polonia Kopytowa 4:3
18 Polonia Kopytowa Orzeł Lubla 0:2
19 Sparta Osobnica Polonia Kopytowa 0:1
20 Polonia Kopytowa Tempo Nienaszów 0:3
21 Orzeł Faliszówka Polonia Kopytowa 3:0
22 Polonia Kopytowa Ostoja Kołaczyce 2:0
23 Huragan Zarzecze Polonia Kopytowa 0:2
24 Sobniów Jasło Polonia Kopytowa 0:0
25 Polonia Kopytowa Victoria Kobylany 2:0
26 Kotwica Korczyna Polonia Kopytowa 1:0
27 Polonia Kopytowa Przełęcz II Dukla 4:2
28 Markiewicza Krosno Polonia Kopytowa 4:2
29 Polonia Kopytowa Gaudium Łężyny 1:2
30 Burza Rogi Polonia Kopytowa 2:0


Statystyki bramek

  Wszystkie U siebie Na wyjeździe
  Ilość Średnia Ilość Średnia Ilość Średnia
Strzelone gole 57 1.90 30 2.00 27 1.80
Stracone bramki 47 1.57 23 1.53 24 1.60


Podsumowanie drużyny

  Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
RAZEM 16 (53.33%) 2 (6.67%) 12 (40.00%) 57 - 47 [10]
U SIEBIE 9 (60.00%) 0 (0.00%) 6 (40.00%) 30 - 23 [7]
WYJAZD 7 (46.67%) 2 (13.33%) 6 (40.00%) 27 - 24 [3]


Reklama

Ostatnie spotkanie

Zorza Łęki DukielskieOstoja Kołaczyce
Zorza Łęki Dukielskie 3:3 Ostoja Kołaczyce
2016-08-28, 11:00:00
Stadion w Łękach Dukielskich
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
Zorza Łęki Dukielskie 3:3 Ostoja Kołaczyce
Victoria Kobylany 1:3 LKS Moderówka
Sobniów Jasło 3:1 Jasiołka Jaśliska
Huragan Zarzecze 0:0 Karpaty II Krosno
LKS Czeluśnica 1:3 Tempo Nienaszów
Orzeł Bieździedza 2:3 Orzeł Faliszówka
Wisłoka Nowy Żmigród 1:2 Polonia Kopytowa
Karpaty Klimkówka 1:6 Orzeł Lubla
LKS Lubatówka pauza

Kalendarium

30

08-2016

wtorek

Trening seniorów 18:00

31

08-2016

środa

01

09-2016

czwartek

Trening seniorów 18:00

02

09-2016

piątek

03

09-2016

sobota

Mecz III kolejki klasy 0 juniorów: Ostoja Kołaczyce - Piastovia M. Piastowe 11.00 i 13.00

04

09-2016

niedziela

Mecz VI kolejki klasy A seniorów: Ostoja Kołaczyce - Orzeł Lubla 16.00

05

09-2016

pon.

SEZON 2016-17

Jasiołka Jaśliska 0-0
Wisłoka N.Żmigród 1-0
LKS Moderówka 2-0
Karpaty Klimkówka 3-0
Zorza Łęki Dukielskie 3-3
Orzeł Lubla 
Victoria Kobylany
Polonia Kopytowa 
Sobniów Jasło
Orzeł Faliszówka 
LKS Lubatówka 
Tempo Nienaszów 
Huragan Zarzecze 
Karpaty II Krosno 
LKS Czeluśnica
Orzeł Bieździedza

Wspierają nas:

CZŁONKOWIE KLUBU 100

1. BARAŃSKI KAZIMIERZ
2. BRONOWICZ ELŻBIETA
3. CHOMISZCZAK KRZYSZTOF
4. CYRAN MARCIN 
5. CZECH ANDRZEJ
6. CZECH ANTONI
7. CZECH ELŻBIETA
8. CZECH IWONA
9. CZECH KATARZYNA 
10. CZECH KRZYSZTOF
11. CZECH ROBERT
12. CZECH URSZULA
13. CZERNICKA TERESA
14. DOBRZAŃSKI TOMASZ 
15. DRZYMALSKI JÓZEF
16. DRZYMALSKI KRZYSZTOF 
17. DUBIEL STANISŁAW
18. DUNAJ STANISŁAW
19. DZIĘDZIOŁ PIOTR
20. FILIPEK PAWEŁ
21. FORYŚ PAWEŁ 
22. FRYC PIOTR
23. GAJDA ADAM
24. GAŁUSZKA ARTUR 
25. GARSTKA ARTUR
26.  GĄSIOR SYLWETER
27. GOZDECKI PIOTR 
28. GRZESIAK ANETA
29. GRZESIAK BOŻENA
30. GRZESIAK IRENEUSZ
31. GRZESIAK RAFAŁ 
32. GRZESIAK SZYMON
33. GRZESIAK WIESŁAW
34. GUSTEK JERZY 
35. GUSTEK TOMASZ 
36. HENDZEL MICHAŁ
37. IWANICKI KAZIMIERZ
38. JAROSZ JACEK
39. JAROSZ MACIEJ 
40. JEDZINIAK WIESŁAW
41. KALETA JACEK
42. KALETA MAŁGORZATA
43. KLUZOWICZ KRZYSZTOF
44. KOLBUSZ MIECZYSŁAW
45. KOLBUSZ TADEUSZ 
46. KOŁECZEK ANNA
47. KOPEĆ MARTA
48. KOPEĆ SYLWESTER 
49. KORECKI SŁAWOMIR 
50. KOZIK PATRYCJA 
51. KRAJEWSKI STANISŁAW 
52. KWARCIANY JAN 
53. LIGNARSKI TOMASZ
54. LISZKA HENRYK
55. MACHOWICZ BARTOSZ
56. MACHOWICZ TADEUSZ 
57. MADEJ ŁUKASZ 
58. MADEJCZYK ANDRZEJ
59. MADEJCZYK BARBARA
60. MADEJCZYK PRZEMYSŁAW
61. MADEJCZYK TOMASZ
62. MAKARA MARCIN
63. MATUSZEWSKI WOJCIECH
64. MATYJASZ ELŻBIETA
65. MAZIARZ ANDRZEJ
66. MAZIARZ JERZY 
67. MICHALSKA EWELINA 
68. MOKRZYCKA KINGA
69. MOKRZYCKI WACŁAW
70. MORELOWSKI STEFAN
71. NAMYSŁ TOMASZ
72. OCHAŁEK TADEUSZ
73. OCHAŁEK TOMASZ 
74. OKARMA JERZY 
75. PACHANA DANUTA
76. PAPCIAK MAŁGORZATA
77. PAWŁOWSKI TOMASZ 
78. PIEKARSKA EWA
79. PŁANETA MARIUSZ 
80. PODGÓRSKA AGATA
81. PODGÓRSKI PIOTR
82. PODGÓRSKI STANISŁAW
83. PRZEWOŹNIK PRZEMYSŁAW
84. RĄCZKA JAN
85. RĄCZKA MATEUSZ 
86. RĄCZKA WŁODZIMIERZ
87. ROGACZEWSKI STANISŁAW 
88. RUSZTOWICZ JACEK 
89. SKAŁKOWSKI WIESŁAW
90. SKICKI WIESŁAW
91. SMALARZ BOGDAN 
92. SOKOŁOWSKI ADAM
93. STASIOWSKA MAGDALENA 
94. STELMACH ANTONI 
95. STELMACH KRZYSZTOF 
96. SUBERLAK GRZEGORZ
97. SUBERLAK TOMASZ
98. SURDEL MIROSŁAW
99. SURDEL TERESA
100. SYPIEŃ ANDRZEJ 
101. SZCZERBA ZBIGNIEW
102. SZELĄG RADOSŁAW
103. SZLACHTA HENRYK 
104. ŚLIŻ ALEKSANDER
105. URBAN MARCIN
106. URYNIAK STANISŁAW
107. WAJDA MAREK
108. WŁODARCZYK DANIEL 
109. WOJDYŁA DANIEL
110. WOJDYŁA MICHAŁ
111. WOJDYŁA TOMASZ
112. WOLIŃSKI RYSZARD
113. WOŹNIAK PIOTR
114. WOŹNIAK JERZY
115. WYPASEK STANISŁAW
116. ZIĘBA RENATA
117. ZYCH ADAM
118. ZYCH TEOFIL
119. ŻOŁNA WIESŁAW
120. ŻYGŁOWICZ GRZEGORZ
121. ŻYGŁOWICZ ŁUKASZ
122. ŻYGŁOWICZ MIROSŁAW

+ 7 OSÓB ANONIMOWYCH.