Ostoja Kołaczyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

Orzeł LublaOstoja Kołaczyce
Orzeł Lubla   Ostoja Kołaczyce
2017-04-29, 17:00:00

Stadion w Lubli /sobota/

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
Orzeł Lubla - Ostoja Kołaczyce
Karpaty Klimkówka - Polonia Kopytowa
Orzeł Faliszówka - Wisłoka Nowy Żmigród
Orzeł Bieździedza - Tempo Nienaszów
LKS Czeluśnica - Karpaty II Krosno
LKS Lubatówka - Jasiołka Jaśliska
Sobniów Jasło - LKS Moderówka
Victoria Kobylany - Zorza Łęki Dukielskie
Huragan Zarzecze - pauza

Ostoja na facebooku

Czołówka strzelców ligi sezonu 2016/17

Po 22 kolejkach: 

22 - Munia Wojciech (Kopytowa),

14 - Tłuściak Damian (Kopytowa),

12 - Puchalik Rafał (Jaśliska),
Poręba Gracjan (Łęki),
Kiełtyka Wojciech (Nienaszów), 

10 - Augustyn Tomasz (Czeluśnica),
Waliszko Michał, Waliszko Damian (Faliszówka), 
Walczyk Marcin, Świątek Łukasz (Nienaszów), 
Limberger Damian (Zarzecze),

9 - Hendzel Krzysztof, Majewski Sławomir (Lubla), 

--> PEŁNA KLASYFIKACJA <--

aktualizacja: 24.04.2017 r.

Czołówka czystych kont bramkarzy 2016/17

Klasyfikacja po 22 kolejkach:

7 - Marcin Gajda (Kołaczyce)

6 - Karol Kozieradzki (Zarzecze), 

5 - Tomasz Gustek (Kołaczyce), 
Przemysław Gierlicki (Kopytowa), 


4 - Damian Łukaszewski (Nienaszów), 
Michał Ciszewski (Lubla), 

--> PEŁNA KLASYFIKACJA <--
Aktualizacja: 24.04.2017r.

 

Logowanie

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. kibic87... 285
2. kiszunia423 45

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 385, wczoraj: 546
ogółem: 2 271 111

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyn

Informacje o drużynie: Polonia Kopytowa

herb

Klub Sportowy POLONIA KOPYTOWA
Rok założenia: 1931
Barwy: niebiesko - białe
Adres: - /tel: -

WWW: kopytowa.futbolowo.pl/
Prezes: Łukasz Grzesik
Trener:


Miejsce w poprzednim sezonie : 10


Statystyki zbiorcze drużyny

  Mecze Wygrane Remisy Porażki Pkt. Bramki Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA 30 16 2 12 50 57-47 10
SPOTKANIA U SIEBIE 15 9 0 6 27 30-23 7
SPOTKANIA WYJAZDOWE 15 7 2 6 23 27-24 3


Statystyki spotkań drużyny

Kolejka Gospodarz Gość Wynik
1 LKS Głowienka Polonia Kopytowa 2:2
2 Polonia Kopytowa Dragon Nowy Glinik 3:2
3 Orzeł Lubla Polonia Kopytowa 2:4
4 Polonia Kopytowa Sparta Osobnica 7:1
5 Tempo Nienaszów Polonia Kopytowa 1:4
6 Polonia Kopytowa Orzeł Faliszówka 2:1
7 Ostoja Kołaczyce Polonia Kopytowa 1:3
8 Polonia Kopytowa Huragan Zarzecze 0:2
9 Polonia Kopytowa Sobniów Jasło 1:5
10 Victoria Kobylany Polonia Kopytowa 1:2
11 Polonia Kopytowa Kotwica Korczyna 2:0
12 Przełęcz II Dukla Polonia Kopytowa 2:1
13 Polonia Kopytowa Markiewicza Krosno 3:1
14 Gaudium Łężyny Polonia Kopytowa 1:3
15 Polonia Kopytowa Burza Rogi 1:2
16 Polonia Kopytowa LKS Głowienka 2:0
17 Dragon Nowy Glinik Polonia Kopytowa 4:3
18 Polonia Kopytowa Orzeł Lubla 0:2
19 Sparta Osobnica Polonia Kopytowa 0:1
20 Polonia Kopytowa Tempo Nienaszów 0:3
21 Orzeł Faliszówka Polonia Kopytowa 3:0
22 Polonia Kopytowa Ostoja Kołaczyce 2:0
23 Huragan Zarzecze Polonia Kopytowa 0:2
24 Sobniów Jasło Polonia Kopytowa 0:0
25 Polonia Kopytowa Victoria Kobylany 2:0
26 Kotwica Korczyna Polonia Kopytowa 1:0
27 Polonia Kopytowa Przełęcz II Dukla 4:2
28 Markiewicza Krosno Polonia Kopytowa 4:2
29 Polonia Kopytowa Gaudium Łężyny 1:2
30 Burza Rogi Polonia Kopytowa 2:0


Statystyki bramek

  Wszystkie U siebie Na wyjeździe
  Ilość Średnia Ilość Średnia Ilość Średnia
Strzelone gole 57 1.90 30 2.00 27 1.80
Stracone bramki 47 1.57 23 1.53 24 1.60


Podsumowanie drużyny

  Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
RAZEM 16 (53.33%) 2 (6.67%) 12 (40.00%) 57 - 47 [10]
U SIEBIE 9 (60.00%) 0 (0.00%) 6 (40.00%) 30 - 23 [7]
WYJAZD 7 (46.67%) 2 (13.33%) 6 (40.00%) 27 - 24 [3]


Reklama

Ostatnie spotkanie

Ostoja KołaczyceZorza Łęki Dukielskie
Ostoja Kołaczyce 2:1 Zorza Łęki Dukielskie
2017-04-23, 16:00:00
Stadion w Kołaczycach
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Ostoja Kołaczyce 2:1 Zorza Łęki Dukielskie
LKS Moderówka 0:2 Victoria Kobylany
Jasiołka Jaśliska 2:1 Sobniów Jasło
Karpaty II Krosno 0:3 Huragan Zarzecze
Tempo Nienaszów 1:1 LKS Czeluśnica
Orzeł Faliszówka 5:2 Orzeł Bieździedza
Polonia Kopytowa 6:0 Wisłoka Nowy Żmigród
Orzeł Lubla 4:2 Karpaty Klimkówka
LKS Lubatówka pauza

Kalendarium

28

04-2017

piątek

29

04-2017

sobota

Mecze XV kolejki klasy okręgowej Juniorów: Ostoja Kołaczyce - Brzozovia Brzozów 11.00 i 13.00

Mecz XXIII kolejki klasy A seniorów: Orzeł Lubla - Ostoja Kołaczyce 17.00

30

04-2017

niedziela

01

05-2017

pon.

02

05-2017

wtorek

03

05-2017

środa

04

05-2017

czwartek

Wspierają nas:

 

CZŁONKOWIE KLUBU 100

1. Barański Kazimierz
2. Bronowicz Elżbieta
3. Chomiszczak Krzysztof
4. Cyran Marcin
5. Czech Andrzej
6. Czech Antoni
7. Czech Elżbieta
8. Czech Robert
9. Czech Urszula
10. Czernicka Teresa
11. Dobrzański Tomasz
12. Drzymalski Józef
13. Drzymalski Krzysztof
14. Dunaj Stanisław
15. Dziędzioł Piotr
16. Dzwonkowska Marta
17. Filipek Paweł
18. Foryś Paweł
19. Fryc Piotr
20. Gajda Adam
21. Gałuszka Artur
22. Garstka Artur
23. Grzesiak Aneta
24. Grzesiak Bożena
25. Grzesiak Ireneusz
26. Grzesiak Szymon
27. Grzesiak Wiesław
28. Hendzel Michał
29. Hendzel Robert
30. Iwanicki Kazimierz
31. Jarosz Jacek
32. Jastrzębski Marian
33. Jedziniak Wiesław
34. Kaleta Jacek
35. Kaleta Małgorzata
36. Karolewski Marek
37. Kluzowicz Krzysztof
38. Koczaja Jan
39. Kolbusz Mieczysław
40. Kołeczek Anna
41. Kołeczek Stanisław
42. Kopeć Marta
43. Kopeć Sylwester
44. Korecki Sławomir
45. Krajewski Stanisław
46. Kwarciany Jan
47. Liszka Henryk
48. Machowicz Bartosz
49. Machowicz Tadeusz
50. Madej Łukasz
51. Madejczyk Adam
52. Makara Marcin
53. Matuszewski Wojciech
54. Matyjasz Elżbieta
55. Maziarz Andrzej
56. Maziarz Jerzy
57. Maziarz Witold
58. Michalska Ewelina
59. Mokrzycki Wacław
60. Morelowski Stefan
61. Nowak Paweł
62. Ochałek Tomasz
63. Pachana Danuta
64. Pawłowski Tomasz
65. Piekarska Ewa
66. Płaneta Mariusz
67. Podgórska Agata
68. Podgórski Piotr
69. Podgórski Stanisław
70. Rączka Jan
71. Rączka Mateusz
72. Rączka Włodzimierz
73. Rogaczewski Stanisław
74. Skałkowski Wiesław
75. Skicki Wiesław
76. Smalarz Bogusław
77. Sokołowski Adam
78. Stasiowska Magdalena
79. Stelmach Antoni
80. Stelmach Antoni
81. Stelmach Krzysztof
82. Sypień Andrzej
83. Szczerba Zbigniew
84. Szeląg Radosław
85. Szlachta Henryk
86. Śliż Aleksander
87. Urban Marcin
88. Uryniak Stanisław
89. Wajda Marek
90. Wilisowski Adam
91. Wojdyła Michał
92. Wojdyła Tomasz
93. Woliński Grzegorz
94. Woliński Ryszard
95. Woźniak Jerzy
96. Woźniak Piotr
97. Wypasek Stanisław
98. Zięba Renata
99. Zych Adam
100. Zych Teofil
101. Żołna Wiesław
102. Żygłowicz Łukasz

+ 5 Osób Anonimowych

WIOSNA 2016/17:

Orzeł Bieździedza (W) 2-1
Jasiołka Jaśliska (D) 4-0
Wisłoka N.Żmigród (D) 3-0
LKS Moderówka (D) 2-0 
Karpaty Klimkówka (W) 1-0
Zorza Łęki Duk. (D)
Orzeł Lubla (W)
Victoria Kobylany (D)
Polonia Kopytowa (W)
Sobniów Jasło (D) 
Orzeł Faliszówka (W)
LKS Lubatówka (D)
Tempo Nienaszów (W)
Huragan Zarzecze (D)
Karpaty II Krosno (W)
LKS Czeluśnica (D)
Orzeł Bieździedza (D)

POLECAMY :