Ostoja Kołaczyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

Huragan ZarzeczeOstoja Kołaczyce
mecz towarzyski
Huragan Zarzecze   Ostoja Kołaczyce
2017-07-15, 17:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35

Ostoja na facebooku

Czołówka strzelców ligi sezonu 2016/17

Za sezon 2016/17:

34 - Munia Wojciech (Kopytowa),

23 - Poręba Gracjan (Łęki),

21 - Puchalik Rafał (Jaśliska),

20 - Augustyn Tomasz (Czeluśnica),
Dubiel Arkadiusz (Jasło),
Kiełtyka Wojciech (Nienaszów),  

18 - Majewski Sławomir (Lubla), 

16 - Waliszko Michał, Waliszko Damian (Faliszówka), 
Kowalski Dominik (Kołaczyce), 

--> PEŁNA KLASYFIKACJA <--

aktualizacja: 25.06.2017 r.

Czołówka czystych kont bramkarzy 2016/17

Klasyfikacja po 34 kolejkach:

8 - Marcin Gajda (Kołaczyce)
Karol Kozieradzki (Zarzecze)

7 - Przemysław Gierlicki (Kopytowa),

6 - Jarosław Latoszek (Jasło),

5 - Damian Łukaszewski (Nienaszów),
Miłosz Biernacki (Czeluśnica), 
Tomasz Gustek (Kołaczyce),

--> PEŁNA KLASYFIKACJA <--
Aktualizacja: 26.06.2017r.

Logowanie

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. kibic87... 342
2. kiszunia423 54

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 713, wczoraj: 1332
ogółem: 2 332 103

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyn

Informacje o drużynie: Polonia Kopytowa

herb

Klub Sportowy POLONIA KOPYTOWA
Rok założenia: 1931
Barwy: niebiesko - białe
Adres: - /tel: -

WWW: kopytowa.futbolowo.pl/
Prezes: Łukasz Grzesik
Trener:


Miejsce w poprzednim sezonie : 10


Statystyki zbiorcze drużyny

  Mecze Wygrane Remisy Porażki Pkt. Bramki Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA 30 16 2 12 50 57-47 10
SPOTKANIA U SIEBIE 15 9 0 6 27 30-23 7
SPOTKANIA WYJAZDOWE 15 7 2 6 23 27-24 3


Statystyki spotkań drużyny

Kolejka Gospodarz Gość Wynik
1 LKS Głowienka Polonia Kopytowa 2:2
2 Polonia Kopytowa Dragon Nowy Glinik 3:2
3 Orzeł Lubla Polonia Kopytowa 2:4
4 Polonia Kopytowa Sparta Osobnica 7:1
5 Tempo Nienaszów Polonia Kopytowa 1:4
6 Polonia Kopytowa Orzeł Faliszówka 2:1
7 Ostoja Kołaczyce Polonia Kopytowa 1:3
8 Polonia Kopytowa Huragan Zarzecze 0:2
9 Polonia Kopytowa Sobniów Jasło 1:5
10 Victoria Kobylany Polonia Kopytowa 1:2
11 Polonia Kopytowa Kotwica Korczyna 2:0
12 Przełęcz II Dukla Polonia Kopytowa 2:1
13 Polonia Kopytowa Markiewicza Krosno 3:1
14 Gaudium Łężyny Polonia Kopytowa 1:3
15 Polonia Kopytowa Burza Rogi 1:2
16 Polonia Kopytowa LKS Głowienka 2:0
17 Dragon Nowy Glinik Polonia Kopytowa 4:3
18 Polonia Kopytowa Orzeł Lubla 0:2
19 Sparta Osobnica Polonia Kopytowa 0:1
20 Polonia Kopytowa Tempo Nienaszów 0:3
21 Orzeł Faliszówka Polonia Kopytowa 3:0
22 Polonia Kopytowa Ostoja Kołaczyce 2:0
23 Huragan Zarzecze Polonia Kopytowa 0:2
24 Sobniów Jasło Polonia Kopytowa 0:0
25 Polonia Kopytowa Victoria Kobylany 2:0
26 Kotwica Korczyna Polonia Kopytowa 1:0
27 Polonia Kopytowa Przełęcz II Dukla 4:2
28 Markiewicza Krosno Polonia Kopytowa 4:2
29 Polonia Kopytowa Gaudium Łężyny 1:2
30 Burza Rogi Polonia Kopytowa 2:0


Statystyki bramek

  Wszystkie U siebie Na wyjeździe
  Ilość Średnia Ilość Średnia Ilość Średnia
Strzelone gole 57 1.90 30 2.00 27 1.80
Stracone bramki 47 1.57 23 1.53 24 1.60


Podsumowanie drużyny

  Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
RAZEM 16 (53.33%) 2 (6.67%) 12 (40.00%) 57 - 47 [10]
U SIEBIE 9 (60.00%) 0 (0.00%) 6 (40.00%) 30 - 23 [7]
WYJAZD 7 (46.67%) 2 (13.33%) 6 (40.00%) 27 - 24 [3]


Reklama

Ostatnie spotkanie

Ostoja KołaczyceOrzeł Bieździedza
Ostoja Kołaczyce 2:1 Orzeł Bieździedza
2017-06-24, 16:30:00
Stadion Miejski w Kołaczycach
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
Ostoja Kołaczyce 2:1 Orzeł Bieździedza
LKS Czeluśnica 10:0 Wisłoka Nowy Żmigród
Huragan Zarzecze 4:0 Karpaty Klimkówka
LKS Lubatówka 1:5 Orzeł Lubla
Sobniów Jasło 2:5 Polonia Kopytowa
Victoria Kobylany 2:3 Orzeł Faliszówka
Zorza Łęki Dukielskie 1:1 Tempo Nienaszów
LKS Moderówka 3:0 Karpaty II Krosno
Jasiołka Jaśliska pauza

Kalendarium

27

06-2017

wtorek

28

06-2017

środa

29

06-2017

czwartek

30

06-2017

piątek

01

07-2017

sobota

02

07-2017

niedziela

03

07-2017

pon.

Wspierają nas:

 

CZŁONKOWIE KLUBU 100

1. Augustynek Mariusz

2. Barański Kazimierz

3. Bronowicz Elżbieta

4. Chomiszczak Krzysztof

5. Cyran Marcin

6. Czech Andrzej

7. Czech Antoni

8. Czech Elżbieta

9. Czech Robert

10. Czech Urszula

11. Czernicka Teresa

12. Dobrzański Tomasz

13. Drzymalski Józef

14. Drzymalski Krzysztof

15. Dunaj Stanisław

16. Dziędzioł Piotr

17. Dzwonkowska Marta

18. Filipek Paweł

19. Foryś Paweł

20. Fryc Piotr

21. Gajda Adam

22. Gajda Piotr

23. Gałuszka Artur

24. Garstka Artur

25. Grzesiak Aneta

26. Grzesiak Bożena

27. Grzesiak Ireneusz

28. Grzesiak Szymon

29. Grzesiak Wiesław

30. Hendzel Marcin

31. Hendzel Michał

32. Hendzel Robert

33. Iwanicki Kazimierz

34. Jarosz Jacek

35. Jastrzębski Marian

36. Jedziniak Radosław

37. Jedziniak Wiesław

38. Kaleta Jacek

39. Kaleta Małgorzata

40. Karolewski Marek

41. Kluzowicz Krzysztof

42. Koczaja Jan

43. Kolbusz Mieczysław

44. Kołeczek Anna

45. Kołeczek Stanisław

46. Kopeć Marta

47. Kopeć Sylwester

48. Korecki Sławomir

49. Krajewski Stanisław

50. Kwarciany Jan

51. Liszka Henryk

52. Machowicz Bartosz

53. Machowicz Tadeusz

54. Madej Łukasz

55. Madejczyk Adam

56. Makara Marcin

57. Matuszewski Wojciech

58. Matyjasz Elżbieta

59. Maziarz Andrzej

60. Maziarz Jerzy

61. Maziarz Witold

62. Michalska Ewelina

63. Mokrzycki Wacław

64. Morelowski Stefan

65. Nowak Paweł

66. Nowak Stanisław

67. Ochałek Tomasz

68. Pachana Danuta

69. Pawłowski Tomasz

70. Piekarska Ewa

71. Płaneta Mariusz

72. Podgórska Agata

73. Podgórski Piotr

74. Podgórski Stanisław

75. Rączka Jan

76. Rączka Mateusz

77. Rączka Włodzimierz

78. Rogaczewski Stanisław

79. Skałkowski Wiesław

80. Skicki Wiesław

81. Smalarz Bogusław

82. Sokołowski Adam

83. Stasiowska Magdalena

84. Stelmach Antoni

85. Stelmach Antoni

86. Stelmach Krzysztof

87. Sypień Andrzej

88. Szczerba Zbigniew

89. Szeląg Radosław

90. Szlachta Henryk

91. Śliż Aleksander

92. Śliż Szymon

93. Urban Marcin

94. Uryniak Stanisław

95. Wajda Marek

96. Wilisowski Adam

97. Wojdyła Michał

98. Wojdyła Tomasz

99. Woliński Grzegorz

100. Woliński Ryszard

101. Woźniak Jerzy

102. Woźniak Piotr

103. Wypasek Stanisław

104. Zięba Renata

105. Zych Adam

106. Zych Teofil

107. Żołna Wiesław

108. Żygłowicz Łukasz

+ 6 Osób Anonimowych

WIOSNA 2016/17:

Orzeł Bieździedza (W) 2-1
Jasiołka Jaśliska (D) 4-0
Wisłoka N.Żmigród (D) 3-0
LKS Moderówka (D) 2-0 
Karpaty Klimkówka (W) 1-0
Zorza Łęki Duk. (D) 2-1 
Orzeł Lubla (W) 3-1 

Victoria Kobylany (D) 9-1
Sobniów Jasło (D) 0-0
Orzeł Faliszówka (W) 2-4
LKS Lubatówka (D) 5-1

Polonia Kopytowa (W) 3-3
Huragan Zarzecze (D) 3-2
Tempo Nienaszów (W) 2-2 
Karpaty II Krosno - 3-0 vo
LKS Czeluśnica (D) 2-1
Orzeł Bieździedza (D) 2-1 

POLECAMY :