Ostoja Kołaczyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

MKS Ostoja KołaczyceIskra Przysietnica
MKS Ostoja Kołaczyce   Iskra Przysietnica
2017-10-29, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
Gimball Tarnawa - Czarni Jasło
Markiewicza Krosno - Polonia Kopytowa
Nafta Jedlicze - Iwonka Iwonicz
Grabowianka Grabówka - Gaudium Łężyny
Kotwica Korczyna - LKS Skołyszyn
Partyzant Targowiska - Przełom Besko
Przełęcz Dukla - Start Rymanów
MKS Ostoja Kołaczyce - Iskra Przysietnica

Ostoja na facebooku

Logowanie

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. kibic87... 183

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 689, wczoraj: 1519
ogółem: 2 440 906

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

Minimalna porażka w Jaśle.

  • autor: peres1984, 2017-10-22 18:48

Czarni Jasło - Ostoja Kołaczyce 1-0 (0-0)
1-0 Bartłomiej Rodak 70'

Skład: 
Gajda - W.Kaleta, M.Kaleta, Wiejowski, Kotulak (75' Niklewicz) - Podgórski, Krajewski, Jarosz, Kurcz, S.Grzesiak (75' Sypień) - Juszkiewicz (75' Kowalski).

Kartki: Krajewski, Podgórski

Sędziowali: Błażejowski, Buczyński D., Geldner /Sanok/


Aktualności

Derby powiatu jasielskiego!

  • autor: peres1984, 2017-10-19 18:17

Czarni Jasło - Ostoja Kołaczyce

XII kolejka klasy okręgowej seniorów
niedziela, 22 października, godzina 14.30
stadion w Jaśle, ul. Śniadeckich

zbiórka dla zawodników 13.00, wyjazd 13.15
sędziują: Sebastian Błażejowski /główny/ + Wojciech Geldner, Dariusz Buczyński /liniowi/ - KS Sanok

----------------------------------------------------------
 Ostoja Kołaczyce - Przełom Besko

X kolejka klasy okręgowej juniorów
sobota, 21 października, godzina 11.00 i 13.00
zbiórka dla zawodników 10.00 /Junior Starszy/ i 12.00 /Junior Młodszy/
sędziują: Beata Wosiewicz + Radosław Kuszaj, Karol Rymarczyk


Klęska w Dukli.

  • autor: peres1984, 2017-10-15 18:54

Przełęcz Dukla - Ostoja Kołaczyce 5-0 (3-0)

Skład: Gajda - W.Kaleta, M.Kaleta (60' Madejczyk), Wiejowski, Sypień (45' Śliż) - Podgórski, Krajewski, Jarosz (60' Kurcz), Grzesiak - Wojdyła, Juszkiewicz (60' Kowalski).

Kartki: Jarosz, Wojdyła


Porażka z Partyzantem.

  • autor: peres1984, 2017-10-10 15:46

Ostoja Kołaczyce - Partyzant Targowiska 0-3 (0-2)

Skład: Gustek - W.Kaleta, M.Kaleta (C), Wiejowski, Kotulak (75' cz.k) - Grzesiak (80' Niklewicz), Krajewski, Jarosz (76' Sypień), Wojdyła - Kurcz (62' Śliż) - Juszkiewicz (74' Kowalski).

Kartki: Grzesiak, Wiejowski, Jarosz, Niklewicz (ż), Kotulak (cz)

Sędziowali: Marcin Szczur, Radosław Kuszaj, Tomasz Blicharczyk


Z kolejnym ligowym tuzem...

  • autor: peres1984, 2017-10-04 15:16

Ostoja Kołaczyce - Partyzant Targowiska

X kolejka klasy okręgowej seniorów
niedziela, 8 października, godzina 16.00
stadion w Kołaczycach

zbiórka dla zawodników 14.45.
sędziują: Marcin Samborowski /główny/ + Radosław Kuszaj, Tomasz Kijowski /liniowi/

----------------------------------------------------------
Nafta Jedlicze - Ostoja Kołaczyce

VIII kolejka klasy okręgowej juniorów
sobota, 7 października, godzina 11.00 i 13.00
zbiórka dla zawodników 9.20, wyjazd 9.30
sędziują: Tomasz Kasperkowicz, Bartłomiej Rajchel, Martin Kijowski


Archiwum aktualności


Mecz 2017-10-22, 14:30


herb Czarni Jasło 1:0 herb MKS Ostoja Kołaczyce
Czarni Jasło   MKS Ostoja Kołaczyce

Reklama

Ostatnie spotkanie

Czarni JasłoMKS Ostoja Kołaczyce
Czarni Jasło 1:0 MKS Ostoja Kołaczyce
2017-10-22, 14:30:00
Stadion w Jaśle
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
Czarni Jasło 1:0 MKS Ostoja Kołaczyce
Iskra Przysietnica 0:4 Przełęcz Dukla
Start Rymanów 1:2 Partyzant Targowiska
Przełom Besko 3:2 Kotwica Korczyna
LKS Skołyszyn 3:1 Grabowianka Grabówka
Gaudium Łężyny 2:2 Nafta Jedlicze
Iwonka Iwonicz 1:4 Markiewicza Krosno
Polonia Kopytowa 0:5 Gimball Tarnawa

Kalendarium

24

10-2017

wtorek

25

10-2017

środa

26

10-2017

czwartek

27

10-2017

piątek

28

10-2017

sobota

29

10-2017

niedziela

30

10-2017

pon.

Wspierają nas:

 

CZŁONKOWIE KLUBU 100

1. Augustynek Mariusz
2. Barański Kazimierz
3. Bronowicz Elżbieta
4. Chomiszczak Krzysztof
5. Cyran Marcin
6. Czech Andrzej
7. Czech Antoni
8. Czech Elżbieta
9. Czech Robert
10. Czech Urszula
11. Czernicka Teresa
12. Dobrzański Tomasz
13. Drzymalski Józef
14. Drzymalski Krzysztof
15. Dunaj Stanisław
16. Dziędzioł Piotr
17. Dzwonkowska Marta
18. Filipek Paweł
19. Foryś Paweł
20. Fryc Piotr
21. Fundakowski Stanisław
22. Gajda Adam
23. Gajda Piotr
24. Gałuszka Artur
25. Garstka Artur
26. Gozdecki Ryszard
27. Grzesiak Aneta
28. Grzesiak Bożena
29. Grzesiak Ireneusz
30. Grzesiak Szymon
31. Grzesiak Wiesław
32. Hendzel Marcin
33. Hendzel Michał
34. Hendzel Robert
35. Iwanicki Kazimierz
36. Jarosz Jacek
37. Jastrzębski Marian
38. Jedziniak Radosław
39. Jedziniak Wiesław
40. Kaleta Jacek
41. Kaleta Małgorzata
42. Karolewski Marek
43. Kluzowicz Krzysztof
44. Koczaja Jan
45. Kolbusz Mieczysław
46. Kołeczek Anna
47. Kołeczek Stanisław
48. Kopeć Marta
49. Kopeć Sylwester
50. Korecki Sławomir
51. Krajewski Stanisław
52. Kwarciany Jan
53. Liszka Henryk
54. Machowicz Bartosz
55. Machowicz Tadeusz
56. Madej Łukasz
57. Madejczyk Adam
58. Makara Marcin
59. Matuszewski Wojciech
60. Matyjasz Elżbieta
61. Matysik Patryk
62. Maziarz Andrzej
63. Maziarz Jerzy
64. Maziarz Witold
65. Michalska Ewelina
66. Mokrzycki Wacław
67. Morelowski Stefan
68. Nowak Paweł
69. Nowak Stanisław
70. Ochałek Tomasz
71. Pachana Danuta
72. Pawłowski Tomasz
73. Piekarska Ewa
74. Płaneta Mariusz
75. Podgórska Agata
76. Podgórski Piotr
77. Podgórski Stanisław
78. Rączka Jan
79. Rączka Mateusz
80. Rączka Włodzimierz
81. Rogaczewski Stanisław
82. Skałkowski Wiesław
83. Skicki Wiesław
84. Smalarz Bogusław
85. Sokołowski Adam
86. Stasiowska Magdalena
87. Stelmach Antoni
88. Stelmach Bogdan
89. Stelmach Krzysztof
90. Sypień Andrzej
91. Szczerba Zbigniew
92. Szeląg Radosław
93. Szlachta Henryk
94. Śliż Aleksander
95. Śliż Szymon
96. Urban Marcin
97. Uryniak Stanisław
98. Wajda Marek
99. Wilisowski Adam
100. Wojdyła Michał
101. Wojdyła Tomasz
102. Woliński Grzegorz
103. Woliński Ryszard
104. Woźniak Jerzy
105. Woźniak Piotr
106. Wypasek Stanisław
107. Zięba Renata
108. Zych Adam
109. Zych Teofil
110. Żołna Wiesław
111. Żygłowicz Grzegorz
112. Żygłowicz Łukasz
+ 6 Osób Anonimowych

POLECAMY :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankiety

Zawodnik Sezonu 2016/17